zimka.r zimka.r komentáře u knih

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opět pěkný díl! Tady se mi moc líbilo téma a to rozuzlení na konci ve mě vyvolalo WAU! Už se jdu vrhnout na další díl! :)

12.03.2021 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Moc pěkné! Četlo se samo a pěkná zápletka ze života.

02.03.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

1. Archerův hlas
2. Leo
3. Leova šance
4. Singerův pád
5. Kyladovo vykoupení
6. Sběratel přání....taková Kráska s zvíře....ale mě se líbilo!! Knížky této spisovatelky se mi moc dobře čtou, jsou to takové pohádky s krásným dojemným koncem, což bylo i zde :) Moc se mi líbilo vyjasňování staré záhady plus odtajňování i té současné. Už teď se těším na "prozatím" poslední knížku této autorky, která mi už teď leží na stolku :)

22.02.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

1. Dívka, již jsi tu zanechal 2. Než jsem tě poznala 3. Život po tobě 4. Stříbrná zátoka 5. Jeden plus jedna 6. Poslední dopis od tvé lásky 7. Sama sebou 8. Zakázané ovoce 9. Krasojezdkyně 10. Schovej mě v dešti - opět pěkná oddychová kniha! Trošku ve mně zanechala pocit, že se vlastně nic nedělo...až v posledních stránkách, ale i tak se četla lehce a rychle :)

07.02.2021 4 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

1. Hlas kukačky
2. Heřmánkové údolí
3. Dům U Tří borovic.....opět krásné dílo! Přečteno za tři odpoledne. Příběh krásně sám plyne, není mnoho postav, takže se člověk stále orientuje kdo je kdo. Už teď se těším na další dílo této autorky!

20.01.2021 5 z 5

Nebe v Hongkongu Nebe v Hongkongu Barbara Cartland

Taková sobotní jednohubka. Mám ráda tyto oddechové příběhy ;)

09.01.2021 4 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

1. Šťastní lidé čtou a pijou kávu
2. Šťastní lidé mají snadný život
3. Lituji, čekají mě
4. Štěstí mi uniká mezi prsty - WAU! Opět krásný příběh. Romantika, ikdyž se zajímavým rozuzlením na konci! Přečteno za dva dny a už teď se těším až otevřou knihovny, abych si mohla půjčit další knížku!

08.01.2021 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

1. Tajemství letního odpoledne
2. Zapomenutá zahrada - přišlo mi to podobné, pro mne zdlouhavý začátek, ale člověk už ví a tak se drží a čte, protože ví, že konečné rozuzlení ho opravdu překvapí! :)

07.01.2021 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Opět super díl. Vůbec mi nevadí, že člověk o pachateli ví hned od začátku, naopak, to tomu dává tu napínavost. Stihla jsem v knihovně vyzvednout další díl, než nám je zas zavřel, tak se těším :)

21.12.2020 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Říkala sem si, o čem ta knížka vlastně je? Tak nějak o ničem...?? Ale možná právě proto,že je to jen obyčejný příběh, tak se čte velmi lehce a rychle. Jako relax super.

25.11.2020 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Třetí kniha od autora a wau! Každá další je lepší a lepší!! Tato mne zaujala hned od cca 4. stránky! Opravdu zajímavý námět, zápletka i rozuzlení! Za mě určitě ano a už se těším na další knížku!

10.11.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Opět super zápletka. Děj se mění všemi směry a stále udržuje ve střehu. Asi se mi líbilo víc než Ta přede mnou.

25.10.2020 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

První díl byl pro mne lepší a asi těžko ho něco překoná. V tomto druhém díle na mne bylo mnoho jmen, která se mi pletla, ale i tak dobrá kniha, už se těším až zas otevřou knihovny a dostane se mi do rukou další třetí díl :)

22.10.2020 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil více. Občas slzy v očích. Přišlo mi nefér ať by si vybrala jednoho nebo druhého. Nakonec se snad rozhodla správně.

03.10.2020 5 z 5

5. Jeden plus jedna
6. Poslední dopis od tvé lásky
7. Sama sebou
8. Zakázané ovoce
9. Krasojezdkyně - opět kniha, která se lehce čte. Nejřív mi to tedy připadalo jak pro věkovou kategorii hlavní hrdinky, ale musím uznat, že nakonec se mi to líbilo. Všechny knihy od Jojo Moyes jsou takové klidné na čtení a mám je proto pro relax moc ráda!

30.09.2020 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Konečně něco co mě chytlo! Četlo se samo, bylo to napínavé a opravdu to člověka furt drží ve střehu. Určitě se s chutí pustím do čtení dalšího dílu.
Neodpustím si ještě srovnání s Nesbem - přečetla jsem první čyři díly a furt čekala na to, kdy jako začnu mít ten pocit, co všichni kolem, že je to wau....nedostavilo se a teď už vím, že pátý díl pravděpodobně číst nebudu a radši se pustím do dalších od Adler Olsena. To se čte opravdu samo! A prostě mě to bavilo!

07.09.2020 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Tak tohle se mi líbilo! Od začátku mne to zaujalo a rozuzlení přímo dostalo....člověk tak nějak tuší jak to asi tenkrát bylo.....ale že až "tak", tak to zas jako ne :) Určitě si přečtu něco dalšího...

16.08.2020 5 z 5

Půl audio, půl papír. Začátek mě hned odrovnal, že jako fakt?! Tohle bude oddychovka?? Nakonec tedy asi byla... knížka se mi líbila, akorát ten otevřený konec.....nějak sem čekala, že to dopadne ať tak či tak, tak ale prostě nějak :)

07.08.2020 4 z 5

Jeden život nikoho Jeden život nikoho Petr Studený

Ze začátku se četlo krásně, lehce, opravdu obyčejný příběh obyčejného člověka, pak po nějaké době mi začalo vadit náboženství, ale co mi vyloženě vadilo bylo to strašné množství překlepů!

22.07.2020 4 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček

Audio: Asi jsem čekala víc, příběha za volant ok, ale kdybych měla číst, asi by mne to přestalo bavit...

17.07.2020 2 z 5