Zelený.úval Zelený.úval komentáře u knih

Deník holky z lékárny Deník holky z lékárny Martina Lachnittová

Kniha je super. :-) Osobně jsem taky některé situace zažila a knihu bych některým lidem dala povinně přečíst před vstupem do lékárny.

07.06.2023 5 z 5

Sametová píseň Sametová píseň Jude Deveraux (p)

Za mě kniha byla asi nejlepší ze série. Nebylo tady urážení ze strany Alyx, jako to bylo v předchozích dvou dílech, ale spíše z té mužské od Raina. A také mi přišlo, že hádek bylo celkově o něco méně. Zajímá mě poslední příběh Milese a Elizabeth, který byl v knize už trochu nakousnutý.

07.06.2023 5 z 5

Italské trojhubky Italské trojhubky Marta Kučíková

Takové milé krátké příběhy, většinou i vtipné. :-) A musím ocenit formát a obálku knihy.

01.06.2023 5 z 5

Svatební plán Svatební plán Sophia Farago

(SPOILER) Překvapilo mě, že kniha nebyla tak prvoplánová a že to byl hlavně milostný příběh Freddy a ne Penelope. Ale jinak mě kniha moc neoslovila. Penelope mě v knize svým chováním vyloženě štvala.

29.05.2023 3 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Kniha se kupodivu dobře četla, ale jinak moc nevím, co si o ní mám myslet. Někdy mi bylo Mojmíra až líto a v některých situacích se zase spíš kloním k Hedvice.

17.04.2023 3 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Po prvním díle jsem od knihy už neočekávala žádný zázrak. Bronwyn mě snad štvala ještě víc než Judita. Zároveň jsem ale zvědavá na další díly, jestli se přece jenom budou v něčem trochu lišit.

22.03.2023 4 z 5

Citronová vůně a jemné polibky Citronová vůně a jemné polibky Lotte Römer

Taková fajn oddechovka. Neurazí, ale ani nenadchne. Kim mě trochu štvala se svými unáhlenými závěry, které si dělala snad u každého.

06.03.2023 4 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Myslím, že v knize mohlo být o něco méně scén, kdy se setká Alice s Gavinem a při tom je náhodou vidí Judita, která se samozřejmě naštve. Pak už to trochu štvalo i mě a více mi vadilo chování Judity než Gavinovo. Knihu jsem četla před lety a byla jsem z ní nadšená, teď už o něco méně.

03.03.2023 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Byla to moje první kniha od autora a rozhodně ne poslední. :-) Děj hezky plynul a i když tam bylo hodně jmen, tak jsem se ani jednou v nich neztratila. Líbilo se mi, jak se příběh vyvíjel během stárnutí všech postav. Skoro jako malé Vyprávěj. :-)

18.02.2023 5 z 5

Ohňostroj rozkoší Ohňostroj rozkoší Juliet Hastings

Nejde o nějakou úplně hodnotnou literaturu, ale i tento typ knihy může být jednou za čas fajn. :-)

04.02.2023 5 z 5

Knihovna mého srdce Knihovna mého srdce Freya Sampson

Popravdě kniha mohla být tak o půlku kratší. Nápad na děj dobrý, ale bylo to podané trochu nemastně neslaně.

29.01.2023 3 z 5

Statek je rodu ženského Statek je rodu ženského Kateřina Vágnerová

Za mě kniha super. :-) Dobře se četla, děj hezky plynul. Také musím ocenit vykreslení atmosféry jihočeského statku. No a že to na konci všechno dobře dopadlo, byla už jen taková třešnička na dortu. :-)

29.01.2023 5 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

(SPOILER) Opravdu silný příběh, kde jsou hrůzy války vykresleny ze všech stran. Čekala jsem, že Ester bude více v kontaktu pak i s německým otcem a ten zase i s druhým pravým otcem. Protože i přes jeho neslavnou minulost, vychoval Ester dobře a dal ji všechnu lásku a zázemí, což jsem čekala, že Josef více ocení. Navíc nebýt toho, že si ji vzal k sobě, tak by válku pravděpodobně ani nepřežila.

27.01.2023 5 z 5

Hotel Sacher Hotel Sacher Rodica Doehnert

Nejdřív jsem čekala od knihy trochu něco jiného. Nakonec mě ale příjemně překvapila, jak dobře se četla a jak nebyla úplně předvídatelná. Postavy Smrti a Lásky příběh vždy zajímavě dokreslily.

29.12.2022 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Kniha byla napínavá a dobře se četla. Konec mě trochu zklamal, přišel mi takový moc useknutý.

23.12.2022 4 z 5

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Za mě super kniha, která podává vážné téma s humorem. Souhlasím, že v dnešní době je to důležitá téma a že na některé věci by se člověk ptát neměl.

30.11.2022 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Myšlenka objevováni dávného příběhu byla fajn. Bohužel ji ale pokazila hlavní postava Becca, jak si neustále něco nesmyslného vymýšlela. Bez toho by mohla být kniha tak o půlku kratší a mnohem lepší.

29.11.2022 2 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

(SPOILER) Kniha se četla dobře a bavila mě už od začátku. Konec mě ale zklamal, čekala jsem něco víc dramatického. Jako třeba že se Zbyněk nastěhuje taky na louku do maringotky, ale ne, že se vrátí domu k Tereze.

17.11.2022 4 z 5

Síla ohně Síla ohně Nora Roberts

Na příběh o Mie jsem se těšila už od prvního dílu. A byl super :-)

07.11.2022 5 z 5

Zakletá země Zakletá země Nora Roberts

Kniha byla fajn, ale za mě o něco slabší než první díl. Nebavilo mě, jak kolem sebe kroužily Mia a Ripley s tím, že dlouho trvalo, než se v knize objevilo, co se mezi nimi dříve stalo.

30.10.2022 5 z 5