Zelený.úval Zelený.úval komentáře u knih

Přiznání Přiznání Anna Todd

Druhý díl byl za mě docela divočina v jejich neustálých hádkách a usmiřování. Až už to nakonec začalo unavovat i mě. Ale i tak čtivě napsané.

18.08.2020

Polibek Polibek Anna Todd

Prakticky celou knihu mě oba dva dost štvali, ale i přesto mě něco nutilo číst dál a dál. Takže vlastně asi dobře a poutavě napsáno. :-)

18.08.2020

Páteční klub pletení Páteční klub pletení Kate Jacobs

Nejdříve jsem si myslela, že to bude taková ta typická kniha "konec dobrý, všechno dobré", takže mě závěr překvapil. Také oceňuji snahu ukázat, že nemusí být všechno perfektní, jak se často může na první pohled zdát. Jinak mě kniha nijak víc neoslovila.

24.07.2020

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Trochu mě zklamal závěr. Myslím, že u některých knih se autorce povedly konce lépe. Ale jinak zajímavý nápad na příběh, který se mi četl moc hezky.

10.07.2020 5 z 5

Po zaniklých hradech Jižních Čech Po zaniklých hradech Jižních Čech Jiřina Doležalová

Kniha je hezky zpracovaná. Naopak mně se autorky vstupy a rady pro poutníka velmi líbily a občas jsem se nad některými i ze srdce zasmála. :-) Bylo to takové okořenění jednotlivých popisů hradů.

08.07.2020

Hrdá otrokyně Hrdá otrokyně Paula Quinn

Klasická sladká a předvídatelná oddechovka. :-) Četla se dobře.

04.06.2020

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezká kniha, která ve mně zanechala hluboký dojem. Udržovala mě v napětí a vlastně skoro až ve strachu o hlavní hrdinku, protože jsem jí celou knihu přála, aby konečně našla svoje opravdové štěstí a klid, který si tak moc zasloužila.

04.06.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha pro mě byla velmi čtivá. Na konci knihy jsem byla trochu na rozpacích a zmatená z konce, ale po zamyšlení nad některými detaily příběhu se mi vše krásně spojilo. Zajímavá zápletka i styl psaní autorky.

04.06.2020 5 z 5