Hrdá otrokyně

Krásná Gianelle slouží na hradě saských baronů, dvou bratrů. Když neznámý nepřítel jedem zabije hradního pána zrovna tu noc, kdy se Gianelle společně s přítelkyní pokusily o útěk, je zoufalá dívka obviněna z vraždy. Lord Dante, který má za úkol odhalit spiknutí proti králi Vilémovi, sice neskrývá své sympatie k ní, ale co když nevinné dívce pomůže získat svobodu jen proto, aby ji sobecky sevřel v otroctví své náruče?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28942/big_hrda-otrokyne-W98-28942.jpg 450

Risande Family 2.

Vydáno: , Alpress

Lord of Temptation, 2006

Kniha Hrdá otrokyně

georginaa
16.10.2020

Otrokyní bych ji nijak zvlášť nenazvala, jelikož si uměla pěkně prosadit svou. Příběh byl poutavý, jako vždy špičkování mezi služebnou a šlechticem bylo k pobavení.

Zelený.úval
04.06.2020

Klasická sladká a předvídatelná oddechovka. :-) Četla se dobře.

Aranel15
23.03.2020

Oddechovka o lásce mezi služebnou a šlechticem, která vydrží i přes všechny nástrahy. Kniha se mi líbila, ale trochu mě štvala francouzská slova v textu. Když je kniha přeložena, nevím proč by běžnou odpovědí mělo být "qui"

21.08.2018

Moje první knížka od Pauly Quinn. Bylo to neotřelé čtení a líbila se mi ta záměna lady za obyčejnou služebnou, až na to že Gianelle byla neobyčejná služebná, která neměla žádnou chybu, a navíc s pěkně nabroušeným jazýčkem. Těším se na další autorčinu knížku.

notburga
08.10.2014

Celkem pěkná knížka. I když podobné věci obvykle nečtu, tahle mi byla podstrčena a zaujala. Jako oddychovka super :)

munka
08.08.2014

Pekná kniha, celkom ma dostala. Stojí za to si ju prečítať.

Paithe
13.01.2014

Milá kniha, která nemá nijak zvlášť zamotaný děj. Prostě taková romantická oddechovka. :))

rtesarova88
11.05.2013

výborná kniha. Ráda si ji přečtu znovu.