xxbarbarelaxx xxbarbarelaxx komentáře u knih

Marťan Marťan Andy Weir

Takhle kniha byla ve finále celkem dobrá, jen mi vadilo, že konec byl takový na můj vkus hodně uspěchaný.. ale jinak nápad a příběh velmi dobrý, kniha byla celkem čtivá. Ale úplný wow efekt se u mě nekonal.

06.02.2022 3 z 5

Mé jméno je Smrt Mé jméno je Smrt Tereza Richter

Právě jsem dočetla tento třetí a závěrečný díl. Čtení mě bavilo od první do poslední řádky. Do posledního písmene. Těšila jsem se jak autorka tuto sérii zakončí a konec byl podle mě hodně dobrý.
Za mě tedy knihu doporučuji a vlastně doporučuji celou sérii.

18.01.2022 5 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Tak tohle bylo zase moc hezké čtení! Klidně by mohl příběh být ještě delší! S postavami jsem soucítila, byla napnutá do poslední chvilky. Téma blížící se války bylo pěkně zpracováno. Já můžu jedině doporučit.

06.01.2022 5 z 5

Sestřičky na příjmu Sestřičky na příjmu Donna Douglas

Zase krásné čtení. Sice za mě asi nejslabší díl, ale kniha se čte jedním dechem. Škoda že už mi zbývá jen jedna kniha z tohoto prostředí. Těším se až v roce 2022 vyjde další díl

29.12.2021 5 z 5

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Zase krásné čtení. Chvílemi se mi tlačily slzy do očí. Musím si hned přečíst další díl! Jsem zvědavá jak se zase bude dál rozvíjet příběh.

22.12.2021 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Moc krásné čtení, s každým z hlavních hrdinů soucítíte a přejete jim šťastný život. Byly chvíle kdy jsem jen těžko zadržovala slzy. Už se těším až rozečtu další díl a jsem velmi zvědavá, jak se příběh bude i nadále vyvíjet.

13.12.2021 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Když jsem tuto knihu dostala, nejdříve jsem ji velmi dlouho odkládala.. Úplně jsem nevěděla co od ní čekat. Ale musím říci, že jsem byla po dočtení velmi mile překvapená. Tato kniha se mi velmi líbila. Mám na seznamu k přečtení i další díly. Pouze mi hrozně vadilo chování nevlastního otce Dory, ale to bylo snad jediné.. Příběh se čte dobře, baví mě prostředí nemocnice.

06.12.2021 5 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Tak tato kniha byla za mě naprosto dokonalá! Celý děj byl skvělý. A co teprve ten konec! Děj byl rychlý, byly tam zvraty, co jen tak člověk nečekal. Byla bych moc ráda, kdyby příběh ještě pokračoval.

20.11.2021 5 z 5

Návrat Návrat Anne Jacobs

Moc hezké čtení příběh se mi četl dobře, děj odsýpal a kdyby bylo na mě, byla bych ráda za další pokračování této rodinné ságy.

09.10.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Kniha velmi čtivá. Děj odsýpal hladce. Děj byl pro mě celkem předvídatelný, ale i přes to jsem si čtení užila.

27.09.2021 4 z 5

Sága rodu Hardacrů Sága rodu Hardacrů C.L. Skelton

Krásné, milé čtení. Doporučuji, pokud si u knihy chcete odpočinout a zažít příběh celé rodiny.

15.09.2021 5 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Není to klasický cestopis, ale spíše Pocitopis. Mě se kniha velmi líbila, pohladila po duši a díky ní mám chuť procestovat nejlépe celý svět :)

01.09.2021 5 z 5

Léto v Itálii Léto v Itálii Sue Moorcroft

To byla taková krása.. mám chuť se hned sbalit a odjet do Itálie a prozkoumat starobylé městečko v Umbrii.. Je to milá oddechová kniha. Doporučuji všem co mají rádi Itálii a chtějí si u čtení knihy odpočinout a zažít milý romantický příběh.

03.08.2021 4 z 5

Nejhezčí dny našich životů Nejhezčí dny našich životů Claire Lombardo

Tak tato kniha mě naprosto dostala. Četla jsem doslova jedním dechem. Těším se, až autorka vydá nějakou další knihu. Román o životě jedné rodiny v průběhu několika let byl naprosto skvěle zpracován. Je tam několik radostných okamžiků, ale jsou tam i ty smutné - což je prostě život. Doporučuji.

23.07.2021 5 z 5

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Lenka Vacvalová

Tak na tuto knihu můžu říct jedině to, že to byla naprostá bomba! Obdivuji Lenku, že zvládá uběhnout takové vzdálenosti!! Patří jí můj obdiv! Kniha pro mě byla inspirativní a motivující. Mohu jedině doporučit!

20.07.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Velmi milý a oddechový příběh. Chtěla jsem si přečíst nějaký oddechový příběh a to tato kniha splnila na jedničku. Konec byl předvídatelný, ale když jde člověk číst román pro ženy, tak s tím koncem už tak nějak počítá od začátku :)
Líbila se mi přeměna cukrárny, za to bod navíc :)

20.07.2021 4 z 5

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

Knížka se mi četla dobře, je to milé oddechové čtení :)

13.07.2021 2 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Tento díl mi přišel jako nejslabší.. děj se poměrně vlekl a neměla jsem potřebu knihu hned dočíst. Děj mi neodsýpal.. Jsem zvědavá na další díl.

13.07.2021 2 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Sérii Griša a knihy Šest vran a Prohnilé město miluji. Zjizvený král se tedy zařadil na žebříček knih, které si ráda přečtu znovu. Postavu Nikolaje mám moc ráda a celý tento příběh jsem si naprosto užila.. Byla bych ráda, kdyby autorka pokračovala v těchto knihách a i nadále rozvíjela osudy postav.

06.04.2021 5 z 5

Moře vzpomínek Moře vzpomínek Fiona Valpy

Za mě do jisté míry předvídatelný příběh, ale i přesto nebo možná proto, mi v této nelehké a uspěchané době učaroval. Knihu jsem četla jedním dechem. Byla vyprávěná poutavou formou a líbili se mi převážně pasáže z minulosti..

06.04.2021 3 z 5