xindl007 xindl007 komentáře u knih

O život O život Amanda Quick (p)

Pěkná knížka, jak je již dole někde zmíněno, ty jednotlivé dílečky skládačky pomaličku do sebe začínají zapadat. Autorka to má moc dobře vymyšlené a napsané.

16.05.2016 4 z 5

Síla ohně Síla ohně Nora Roberts

Celá trilogie moc pěkná - pro mě nebyl ten či onen příběh horší, osudy všech tří hrdinek se prolínaly. Ano, někdo řekne čáry máry fuk, červená knihovna atd. , ale je to příjemná oddechovka a kdo to nemá rád, ať si takové knihy nečte. :)

04.05.2016 4 z 5

Vždy přijde jaro Vždy přijde jaro Julie Garwood

Já to prostě nechápu. Mary Rose je pěkný příběh, tento s Colem také. Proč si nedala spisovatelka práci i s těmi ostatními bratry? Určitě by si to zasloužili.

28.03.2016 4 z 5

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Z těchto tří novel mi nejčtivější připadala ta dvojka - bílý květ. Tenhle mě opět nějak nezaujal..

27.03.2016 2 z 5

Bílý květ Bílý květ Julie Garwood

Tento příběh je o trošičku lepší než ten předchozí.

27.03.2016 3 z 5

Růžový květ Růžový květ Julie Garwood

Já nevím. Od Garwoodové jsem čekala víc. Nějaký hlubší děj .. tím spíš, že to fakt umí.. tohle nějak odflinkla :(

26.03.2016 2 z 5

Pamatuj na mě Pamatuj na mě Mary Higgins Clark

Velmi dobrá kniha, napínavý děj.. První od této autorky. Určitě sáhnu po další.

18.03.2016 4 z 5

Neprůstřelné alibi Neprůstřelné alibi J. D. Robb (p)

Zápletka se vydařila,ale android a podobné vymoženosti techniky blízké budoucnosti byly až moc silné kafe...

10.03.2016 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Trošku jiný žánr zase. A musím říct, že se mi kniha dobře četla. Zatím moje první od tohoto autora a určitě ne poslední,

25.11.2015 4 z 5

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Tahle knížka patří ty lepší od Woodiwiss. Historické romány mám ráda a když je v pozadí pomalu se rodící láska, jež překonává všechny nástrahy... potěší to romantickou duši čtenářky.

05.11.2015 4 z 5

Slitování Slitování Julie Garwood

Pomalejší rozjezd, jinak pěkný příběh.

04.11.2015 4 z 5

Rytířský slib Rytířský slib Gayle Callen

Ach jo. Normálně člověk čte o mužích, co nemají kapku slušného vychování. Klidně chytnou kus masa, sednou na zem a utřou mastná ústa do rukávu.. Ale když tohle dělá ženská... Co dodat na závěr? Tato autorka to umí podstatně líp..

01.11.2015 2 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Ztotožňuji se s názorem, napsaný pode mnou. Kdyby byla kniha trochu kratší, určitě by mi to nevadilo., Třetí kniha od této autorky a někde jsem četla, že pořád píše podle podobného scénáře. Myslím, že s tím začínám souhlasit.. a hlavně proč vždycky zaplatí životem někdo, kdo to s hlavní hrdinkou myslí dobře a zcela upřímně..

01.11.2015 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Kniha se mi líbila. Nevím kde přesně, ale někde v určitém momentu mi to došlo, co je tím tajemstvím, než ho Layana sama pak čtenářkám objasní. Zajímavý příběh, zaslouženě 5*

30.10.2015 5 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Děj by nebyl špatný. Kniha by měla i čtyři hvězdičky. Ovšem jednu srážím za věčné QUI hlavního hrdiny a rovněž za jeho slovník dlaždiče (a to se všem dlaždičům co tu jsou, omlouvám, protože ani oni takový slovník nemají)

25.10.2015 3 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Kniha se mi líbila. Zajímavá zápletka. Duncan byl typ pěkného, empatického a ještě k tomu zazobaného chlapa. Ani na chvilku mi nepřestal být sympatický. Phoebe ovšem byla maličko " ženská, co má koule" a to mi v jistých chvilkách vadilo. Ve výsledku ale 4* a to rozhodně není špatné.

22.10.2015 4 z 5

Milovat cizince Milovat cizince Kathleen E. Woodiwiss

Knihu jsem brala do ruky se smíšenými pocity. Nakonec to celkem ušlo. Kniha měla spád, dost napětí, závěr jsem tak nějak čekala. Za mě průměr.

18.10.2015 3 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Knížka se mi líbila. Napínavá až do úplného konce a i ten překvapil. První od této autorky a zřejmě sáhnu po další.

15.10.2015 4 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Knížka se mi líbila, přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Ale v sérii se určitě najdou i lepší kousky ..

13.10.2015 4 z 5

V erbu slunce V erbu slunce Arnette Lamb

Trošku jako na horské dráze. Chvilkami se dala číst, chvilkami jsem se nudila. Za mě průměr.

13.10.2015 3 z 5