Rytířský slib

Rytířský slib https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20684/mid_rytirsky-slib-WKY-20684.jpg 4 61 61

Rytířská trilogie série

Po mnoho let jsou rodiny Markhamů a Atherstonů znepřáteleny. Lady Isabel byla svým otcem vychována pro pomstu svého rodu i za cenu ztráty vlastního života. Když se však setkává tváří v tvář svému protivníku, začíná tušit komplikace.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

A knight’s vow , 1999

rampapa
18.07.2022 5 z 5

Krásný příběh. Moc jsem se na tuto knížku těšila a jsem jí nadšená. Moc krásná. Velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Ála1968
01.05.2020 3 z 5

Začátek byl slibný,ale ke konci už by hlavní hrdinka potřebovala pár facek,aby se vzpamatovala.Ke konci mě to už opravdu moc nebavilo.

munka
09.01.2020 2 z 5

Ak je nesympatická hlavná hrdinka je to pohroma. James svojou trpezlivosťou to dal do rovnováhy, ale aj tak to nezachránil. Čítala som od autorky aj lepšie.

DUNIKO
28.12.2019 5 z 5

Bylo to moc pěkné čtení i když on byl docela osel a ona neandrtálec.

malazluta
02.12.2016 1 z 5

Tato kniha se autorce vůbec nepovedla ... nemůžu mít ráda knihu, když je hlavní hrdinka nesympatická, protivná a těžko na ní hledat nějaké pozitiva.

moudivlacek
09.12.2015 4 z 5

Chtěla bych někdy potkat tak trpělivého mužského, jakým je zde James. Já se jen tak nedám vyvést z rovnováhy, ale někdy mě při čtení svrběla ruka, jak jsem chtěla Isabel plesknout po zadku, aby se začala chovat normálně.
Pěkné oddechové čtení.

xindl007
01.11.2015 2 z 5

Ach jo. Normálně člověk čte o mužích, co nemají kapku slušného vychování. Klidně chytnou kus masa, sednou na zem a utřou mastná ústa do rukávu.. Ale když tohle dělá ženská... Co dodat na závěr? Tato autorka to umí podstatně líp..

havrmoni
18.08.2015 3 z 5

První třetina byla utrpení, ale pak to šlo. Chvílemi mi to připomínalo moji oblíbenou Drake,tou paličatou hrdinkou. Jenom. ☺Isabel byla duševně zanedbaná,negramotná,neuměla ani se slušně najíst a vychovaná jako voják k jedinému cíli a to k pomstě. On byl trpělivý a prostě úžasný. Celkově to nebylo špatné,ale nějak tomu něco chybělo.

ariel platto
12.04.2015 2 z 5

Autorku mám docela ráda, ale tato kniha byla zklamání a to kvůli hlavní hrdince, která mi byla přímo "odporná".