Strážce hradní paní

Strážce hradní paní https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4797/bmid_strazce-hradni-pani-HAm-4797.PNG 4 71 7

Rytířská trilogie série

< 3. díl

Lady Margery Wellesové se dostalo od krále neobvyklého privilegia - může si sama vybrat budoucího manžela. Netuší, jaké těžkosti jí to přinese. Nápadníci si v jejím sídle podávají dveře a začnou ji doslova pronásledovat. V té době se do Anglie vrací její přítel z dětství Gareth Beamount, který Margery kdysi zachránil život a jejímu otci a svému pěstounovi před smrtí slíbil, že na ni dá vždycky pozor.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

My Lady's Guardian , 2000

rampapa
07.07.2022 5 z 5

Nádherný příběh. Moc jsem se na tuto knížku těšila a jsem jí nadšená. Doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petraj30
11.08.2019 2 z 5

Do knihy jsem se nemohla vůbec začíst a musela jsem se hodně nutit, spisovatelka má rozhodně lepší

DUNIKO
30.07.2018 5 z 5

Docela to ušlo.Ten konec byl hodně povedený.

sgjoli
25.03.2018 2 z 5

Klasická červená knihovna. Plusy vidím hlavně v tom, že je to čtivě napsané a člověk si u toho odpočine. Ale jinak za mne nic moc. Dějově mne to moc neoslovovalo, hlavní hrdinové mi většinu času byli tak nějak ukradení a celkově mi kniha příliš v hlavě neutkvěla. Na jedno přečtení asi proč ne (s přimhouřenýma očima), ale vracet se ke knize určitě nebudu. Ale problém bude asi hlavně ve mně - nejsem holt ta správná cílovka.

moudivlacek
16.01.2016 4 z 5

Vždy mne zaujali lidé s vnitřním zrakem, přesto že se chtěl Gareth pomstít, nedokázal ubližovat nevinným. Dokázal se ovládat, trestal jen lotry a ničemníky. Margery jsem se snažila pochopit, tehdejší pravidla morálky byla velmi přísná, přesto se snažila najít alespoň trošku lásky. S Garethem si byli souzeni, vzájemně se doplnili a nakonec ...
Hezký příběh, a docela se mi líbil víc,jak ten druhý.

havrmoni
19.08.2015 4 z 5

Tenhle díl byl mnohem zajímavější, líbil se mi.

malazluta
17.04.2014 3 z 5

Od této knihy jsem čekala něco víc - je pěkně a čtivě napsaná, ale některé díla autorky jsou prostě lepší.