wotana wotana komentáře u knih

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Tak tohle mě vůbec nebavilo. Druhý díl ani číst nebudu :-( Škoda.

23.07.2019 2 z 5

Vojna rodov Vojna rodov Victoria Aveyard

Za mě nejslabší díl. 3/4 knížky jsem se nudila a nutila se do čtení.

23.07.2019 2 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Tak tohle byla jízda:-) Super super a ještě jednou super. Jen doufám, že bude pokračování co nejdříve.

03.07.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Deavera miluju, ale tato kniha mne vůbec nebavila a vyloženě jsem se nutila do čtení a to je obrovská škoda :-(

11.06.2019 3 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

No tak tohle byla hrůza. Teď čtu třetí díl a kdyby autorka spojila 2 a 3 do jednoho ušetřila by nám čtenářům spoustu času a trápení. Zdlouhavé a ve finále o ničem. :-((((

03.06.2019 1 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Super kniha, mě se to četlo samo. Těším se na další díl, ale co jsem koukala tak ho nikde nechystají vydat :-(

23.04.2019 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Trochu jsem se ztrácela, ale stejně jsem to musela dočíst jedním dechem. Je to tak zvrácené, neuvěřitelné ale nedá se to odložit. Rozhodně doporučuji pořečíst celou sérii, ale hlavně přeřadit z YA do beletrie pro dospělé.

23.04.2019 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Ange

Jednoduše odpad! Ani jsem nedočetla a to jsem si ji koupila na základě recenzí a to se mi málo kdy stane, že je to tak hrozné.

16.04.2019 odpad!

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Řadím k průměru, čtivé, místy i zábavné ale znovu bych si to nepřečetla.

28.03.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Jako všechny knihy od této autory zase super příběh, skvěle napsáno a už se těším na její další knihu :-)

27.03.2019 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Jednoduše - skvělý příběh, přečteno jedním dechem.

13.03.2019 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Opět skvělá kniha, ale nic jiného jsem také nečekala :-) Miluju knihy od této autorky.

13.03.2019 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Za mě super napsané, přečetla jsem jedním dechem. Rozhodně doporučuji.

25.02.2019 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Celá série je super, četlo se to samo a fakt doufám, že autorka vydá ještě příběh o dvojčatech :-)

04.09.2018 5 z 5

Rande Rande Halina Pawlowská

Haliny humor miluju, ale už to není ono.

19.02.2024 3 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Zhruba do poloviny byla kniha docela nuda, nemohla jsem se záčíst a knihu jsem dost část odkládala. Po odstěhoválí Belle na farmu už se to rozjelo no a ten konec... I přes nudný začátek hodnotím 4*.

17.10.2022 4 z 5

Terezín, tři roky v předpeklí Terezín, tři roky v předpeklí Carlo Ross

Plně souhlasím s Pacínkem, ani se to pořádně nedalo číst. Škoda, chtěla jsem se dozvědět něco o Terezíně, ale tady jsem se nedozvěděla vůbec nic.

28.02.2022 1 z 5

Oprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z Ravensbrücku Oprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z Ravensbrücku Stanislav Motl

Kniha obsahuje spoustu zajímavých faktů, které jsem zatím nikde nenčetla. Občas jsem se trochu ztrácela v celkovém řazení knihy, jako je Veřina minulost, proces a fakta, která vysvětlovala jednotlivé dějové linky, ale celkově super kniha a vřele doporučuji.

25.01.2022 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

První díl byl super, hodně jsem se těšila na pokračování a musím teda říct, že jsem se dost zklamala. Nejen, že mě neustálé úvahy obou dost štvalo, ale celkově mě to vůbec nenadchlo a nemohla jsem se pořádně začíst. Dávam 3*, ale jen pro to, že 1 díl stojí za přečtení a taky za to, že jsem zvědavá, jaké osudy čeká ostatní postavy.

03.12.2021 3 z 5

Jarmark marnosti Jarmark marnosti William Makepeace Thackeray

Vůbec mi neseděl styl, jakým je kniha napsaná. Četla jsem s přestavkama asi 2 měsíce, ale nakonec jsem to dala. 3* a to jen proto, že miluju Anglii z této doby.

29.03.2021 3 z 5