Wolf012 Wolf012 komentáře u knih

Sborník Fantasy a Sci-fi povídek k Parkonu Sborník Fantasy a Sci-fi povídek k Parkonu Michael Bronec

Zajímavé povídky u některých jsem si říkal škoda že nejsou delší nebo dokonce celá knížka a novela na konci taky super

31.08.2020 4 z 5

Půl světa Půl světa Joe Abercrombie

Tak tohle byla jízda tento díl série byl lepší než první už se nemůžu dočkat až a vyjde další sil serie

11.03.2020 5 z 5

Krev pro rusalku Krev pro rusalku Kristýna Sněgoňová

Tak tohle bylo něco, velmi napínavý příběh plný akce a zvratů. Díky této autorce začnu číst více Česke fantasy

20.02.2020 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Co dodat prostě kniha jak se patří. Znovu setkání s Danym se vyplatilo. Rod pravých bylo taky moc zdárně podchycen a konec byl grandiozni

11.02.2020 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Velmi zajímavá kniha, i když jsem od kinga zvyklí na jiné masakry. I tak jsem si knihu velmi užil....

18.01.2020 4 z 5

Hřídel Hřídel Ivo Hury

Velmi zajímavá kniha, celý ten nápad s hřídelí a postapo světem me nadchnul a konec ten byl ze všeho nejzajímavější.

02.01.2020 4 z 5

Údolí světel Údolí světel Stephen Gallagher

Něco na té knize je ale nevím ještě co, děj běží jak má ale do hororu to má daleko, i tak mě kniha bavila.

16.12.2019 4 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Kniha se četla opravdu velmi dobře, pár hlavních postav, rychlý děj, ale přesto jako kdyby tomu všemu něco ještě chybělo. Ovšem celkový pocit je uspokojivý

08.12.2019 4 z 5

Zřídla Zřídla Kristýna Sněgoňová

Tak tato kniha se opravdu povedla. Vůbec jsem se nedokázal odtrhnout i když od 3/4 knihy byl závěr už hodně předvídatelný. Těším se na další knihy od této autorky

27.11.2019 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Zdárně zakončený román, i když ke konci mohlo být méně politiky a více dobrodružství, ale i přes to mne kniha opravdu velice bavila. K zaklínačovi se ještě určitě vrátím.

21.11.2019 4 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Zatím nejlepší díl série, děj se doslova sypal ze stránek, skoro žádná politika jen akce a napětí. Posledních 200 stran jsem opravdu prožíval

31.10.2019 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Neuvěřitelné pokračování románu o Geraltovi, Ciri a dalších neméně důležitých postavách. Za mě zatím nejlepší díl série. Hned snahám po dalším.

19.10.2019 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Zdárne pokračování příběhu Ciri. Plno překvapení a převratů. Jsem zvědavý na další díl série

13.10.2019 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Abych řekl pravdu, tak jsem měl trochu problém se do knihy začíst, ale jak se začal příběh rozvíjet měl jsem zase problém knihu odložit a poslední cca 100 stran ani nebudu povídat. Hned jdu na další knihu

06.10.2019 5 z 5

Všechny tyto světy Všechny tyto světy Dennis E. Taylor

Fantastické zakončení trilogie, od knihy jsem se skoro nedokázal odtrhnout.. Musím přiznat že by mě potěšilo volné pokračování třeba formou povídek.... Bobové mi prirostly k srdci

25.09.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Velmi poutavý a napínavý příběh, nenucene propojení časových linek mezi příběhy, trochu mi to ke konci připadalo skoro jako řbitov zvířátek.

17.09.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Kniha mě skoro ničím neprekvapila,M avšak nebyla zase úplně o ničem děj ubyhal ale tak nějak jsem tušil co se vždy stane, jen konec me trochu překvapil i v dobrém ale i špatném někdy sw dělí absolutně nereálné věci...

11.09.2019 4 z 5

Zmije Zmije Andrzej Sapkowski

Kniha mě velmi překvapila, nic moc jsem neočekával a ono to nakonec bylo velmi poutavé čtení které bylo místy velmi zajímavé

30.08.2019 4 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

Z prvu jsem byl skeptický, a po přečtení prvních 50 stran jsem myslel, že se budu s knihou trápit, ale najednou jsem Si uvědomil, že se nemůžu od knihy odtrhnout. Ano metro 2035 se zaobírá životem metra a jeho politikou zadní démoni a zrůdy, ale za totu jsou ty lidské.

26.08.2019 5 z 5

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

Absolutně top Fantasy, postavy mi rychle prirostly k srdci, a konec absolutně famózní, a vůbec nečekaný

19.08.2019 5 z 5