wildXchos wildXchos komentáře u knih

Konec dnů Konec dnů Thomas Sniegoski

V předchozích dvou dílech jsem v některých částech ztrácel pozornost. V tomhle už ne. Příběh byl zajímavější, už nešlo jen o dlouhý boj Nephilim proti Verchielovi. Na začátku knihy se autor občas vracel do minulosti, tuhle část měl napsanou dobře a dalo se v tom vyznat. A konečně i vztah Aarona a Vilmy se začíná komplikovat.

21.02.2018 4 z 5

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Tenhle díl mi připadal o něco lepší než první. Aaron se konečně rozhodl smířit s tím, kdo je a nesnažil se s tím bojovat.

20.02.2018 3 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Kniha má hodně zajímavý příběh. V některých částech mi připadalo, že je tam až moc postav, ale zvykl jsem si na ně.

14.02.2018 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tahle kniha mě naprosto pohltila, nemohl jsem se od příběhu odtrhnout. Hodně jsem si oblíbil Feyre a Tamlina jako hlavní postavy, ale ještě víc mě okouzlili Nesta, Lucien a Rhysand, jejich povahy na mě opravdu udělali dojem.

10.02.2018 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Kniha je naprosto dokonalá, oblíbil jsem si všechny hlavní postavy. Tahle série je snad nejlepší, co jsem kdy četl.

07.02.2018 5 z 5

Havran (14 básní) Havran (14 básní) Edgar Allan Poe

Úžasná báseň plná citu a temnoty, moc se mi líbí.

07.02.2018 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Některé části knihy byly výborné, ale jiné mě vůbec nebavily, všechny ty právní problémy mě úplně nezajímaly, ale konec byl opravdu dobrý.

07.02.2018 3 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Úžasný díl, snad ještě lepší než předchozí dva, opět nádherná romantika a napětí.

04.02.2018 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tenhle díl mě nebavil tolik, jako první, možná proto, že Nora moc nebyla s Patchem, ale i přesto si zaslouží 5*. V knize bylo hodně napětí a taky smutku.

31.01.2018 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Krásné zakončení Měsíčních kronik. Vysvětluje se spousta věcí a čtenář dostane možnost nahlédnout do minulosti i budoucnosti postav. Všechny povídky mě bavily, a nejvíc ta poslední.

28.01.2018 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Příběh i postavy jsou úžasně propracované. Kniha je trošku strašidelná, ale ne zase moc.

28.01.2018 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Poslední díl byl nejlepší ze všech. Konec knihy byl úchvatný, sice předvídatelný, ale je to přece pohádka.

25.01.2018 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Ze začátku mě kniha moc nebavila a připadalo mi, že se některé části opakují. Potom se příběh začal stupňovat, a stal se z toho příběh o skutečné lásce, kterou není jen vášeň, ale i úcta.

25.01.2018 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Celá kniha měla temnou atmosféru, ze které nešlo uniknout ani na chvíli. Mě připadala Levana šílená už od začátku, a taky si myslím, že Evreta nemilovala, jenom si to myslela.

18.01.2018 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Kniha se mi četla opravdu dobře, děj byl záživný a má docela rychlý spád, ale stejně jako v prvním díle mi vůbec nevyhovuje České prostředí.

16.01.2018 4 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Kniha je výborná - zbraně, krev, sex a všechno v takovém měřítku, aby se to čtenářům líbilo. Vůbec mi ale nevyhovovalo prostředí Prahy.

14.01.2018 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Tenhle díl byl zatím nejlepší. Hodně se mi líbili Cress a Thorne, a taky to, že byla kniha delší než předchozí díly. Dál se mi líbí, že je Cinder schopná nemyslet pořád na Kaie. V jiných knihách jsou hlavní hrdinky zamilované tak moc, že se vlastně nemluví o ničem jiném, a to je na mě moc.

13.01.2018 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Tahle kniha byla nejlepší v celé sérii. Oceňuji autorčin styl psaní, nepoužívá zbytečná básnická vyjádření, a tím dokáže čtenáře vtáhnout do děje. Přímo jsem se vžil do Nathana a cítil sem se tak, jako on. U konce jsem stěží zadržoval slzy.

10.01.2018 5 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Naprosto dokonalé. Velmi jsem si oblíbil styl psaní autorky a postavy Nathana a Gabriela. Ani chvíli jsem se při čtení nenudil. Obálka se mi líbí snad nejvíc ze všech, které jsem viděl.

06.01.2018 5 z 5

Půlměsíční trůn Půlměsíční trůn Saladin Ahmed

Tahle kniha mě příjemně překvapila, rozhodně jsem čekal míň.

06.01.2018 4 z 5