WexxAr-ka WexxAr-ka komentáře u knih

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Skvěle popsaný základ stravování, hubnutí a kondice

05.11.2017 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Skvělý závěr! :) zajímavý, neočekávaný a přitom nenucený a uvěřitelný.
Jedna hvězda šla dolů kvůli June, v posledním díle se ve všem až moc nípala až mě to občas opravdu rozčilovalo :D. V těchto případech jsem přečetla stránku a zjistila jsem, že vlastně nevím co se řešilo.
Celkově moc povedená série, ráda se k ní určitě někdy vrátím :)

08.08.2016 4 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Pokud jsem někdy řekla, že jsem knihu přečetla jedním dechem, tak to byl kec, protože až dnes jsem knihu přečetla jedním dechem! :)
A ten konec? Nemám slov, už jsem v to ani nedoufala! Ještě že jsem si v knihovně půjčila rovnou i poslední díl... :D

10.04.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Velice čtivá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Postupně se odhalovala veškerá tajemství a já byla čím dál víc zvědavá jak to všechno ve skutečnosti je :).
Megan je sice trošku blázen, ale... :) ne vždy je v tom člověk sám

01.02.2016 4 z 5

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

Maximální spokojenost! :)

Musím uznat, že takové zakončení jsem nečekala (a to že je většina knih předvídatelných). Pro mě byl poslední díl dost náročný, hodně jsem u něj přemýšlela a vracela se zpátky... A vlastně to všechno dává smysl :)

Nejspíš budu potřebovat ještě pár dní na zpracování, něco to ve mě zanechalo :)

28.01.2016 5 z 5

Pět jazyků omluvy Pět jazyků omluvy Gary Chapman

Z této knihy mám smíšené pocity. Řekla bych, že má určité poselství, ale na mě je až příliš mnoho věcí připisováno Bohu. Zároveň je tam až moc často zmiňován.

Na druhou stranu - měla jsem možnost zamyslet se nad omluvami a odpuštěním, což nikdy není na škodu.

20.01.2016 3 z 5

Pustina Pustina Moira Young

Skvělý vývoj postav! :) občas bych nějaké postavy nakopala do jakýchsi míst :D ale to k tomu patří :), musím uznat, že jsem očekávala trošku jiný vývoj, a miluju knihy, které mě dokážou překvapit :)
Styl psaní mi opravdu sedl, ve chvílích napětí se mi ty krátké věty prostě hodí! :)

09.12.2015 5 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Skvělá, skvělá, skvělá :)

Nejdříve jsem se bála, byla jsem poměrně skeptická k této knize, možná že i to začtení nebylo tak rychlé jako u jiných knih, ale jsem ráda, že jsem knihu přečetla celou, vlastně ani nevím, kdy nastal ten zlom. Jsem opravdu zvědavá na další díl, líbí se mi, že kniha byla dokončená a přitom vlastně ne.

Krátké věty. Zajímavý styl psaní. Opravdu mě zaujal. :) :D

20.11.2015 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tuhle serii mam proste rada! :) i kdyz je to jednoduche cteni, ma neco do sebe :)

15.11.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kdyby bylo možné ohodnotit tuto knihu 4,5 hvězdičky... Rozhodně jsem knihu četla jedním dechem, ale neuchvátila mě tolik jako první díl ;) Možná to je tím, že člověk už trošku očekává, co hlavní hrdinka bude dělat, díky tomu, že už jí zná...
To však nemění nic na tom, že se těším na třetí díl :)

11.09.2015 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Tenhle díl nezklamal :) když jsem knihu viděla (poměrně velká kniha) tak jsem si říkala jestli to stihnu prelpouskat, ale kniha me pohltila a dej byl poutavý, zajímavý, originální :)

28.02.2015 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Druhý díl byl zase trošku jiný, jsou zde nové postavy, které s dějem zamotají. Členitost kapitol je také skvělá, kdo je vlastně hlavním hrdinou druhého dílu? To si musí každý určit sám :).

Když mi chybělo asi posledních 50 stránek, musela jsem je prostě dočíst najednou :) i když jsem měla červené oči jako králík a přítel se vedle mě převaloval. Nešlo se odtrhnout :)

29.12.2014 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Po přečtení několika opravdu skvělých knížek jsem se bála začíst se do něčeho nového, ale teď jsem ráda, že jsem se do této knihy pustila.

Příběh mě upoutal a musela jsem pořád a pořád číst. Trocha pohádky kombinovaná postapokaliptickou dobou, skvělá volba :)

29.12.2014 5 z 5