wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Opět hezké čtení.

20.09.2019 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Určitě čtivý a zajímavý příběh. Podobná zápletka je v každé druhé detektivce, tak nevím z čeho mi měla spadnout brada. Ale určitě stojí za přečtení.

01.09.2019 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Už dlouho jsem tak nebrečela jako u téhle knížky.

20.07.2019 5 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Opět výborné, mrazivě drsné čtení. Doporučuji.

21.05.2019 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

V první řadě musím pochválit obálku, ta je skvělá. Příběh krásně odsýpá, nenechá vás vydechnout. Ale žádný wow efekt to ve mě nezanechalo.

20.01.2019 4 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Jako takhle, bavila mě asi jen první půlka,krásně jsem si zavzpomínala na dětství, zbytek už je jen takové příjemné listování. Ale moc hezké. A co musím pochválit je grafické zpracování to se moc povedlo.

16.12.2018 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha se mi líbila, ale po těch všech pochvalných hodnoceních jsem od ní asi čekala víc. Nicméně si myslím že stojí za přečtení. Jen by za mě mohla být kratší.

13.10.2018 3 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Tak tu jsem ani nedočetla, jak mě nebavila.

30.07.2018 1 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Nina George

Pěkný, oddechový příběh.

28.04.2018 4 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Naprosto slpnila účel, odpočinková, kniha u které člověk ví jak dopadne :)

31.03.2018 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Poslouchala jsem ji jako audioknihu. A ze začátku jsem si říkala wow takový temný dům všude kolem les a ti lidi jeden střelenější než druhý a nějaké dávné tajemství mezi nimi docela jsem se bála co to bude...ale o to víc jsem byla zklamaná jak to nakonec dopadlo...asi tak od půlky jsem chtěla přeskočit na konec abych se dozvěděla co to bylo za tajemství a co se stalo, ale doposlouchala jsem to do konce. Čekala jsem to lepší, ale budiž.

18.11.2016 1 z 5

Velká kniha o seriálu M*A*S*H Velká kniha o seriálu M*A*S*H Suzy Kalter

Seriál miluju, znám ho téměř nazpaměť, proto je tahle khiha pro mě poklad. Jak už tady bylo napsáno několikrát i já v ní můžu listovat pořád dokola a dokola a dokola a nikdy mě neomrzí.

28.09.2016 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Bohužel, nebavila mě ani ne v polovině jsem ji odložila.

18.07.2016

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Nádherné čtení, miluju ji i jako audioknihu.

10.06.2016 5 z 5

Všechno, co napsala Všechno, co napsala Josh Lanyon

Ani super ani úplně špatné, jako kdyby se autor nemohl rozhodnout jestli to bude detektivka nebo romance... A přitom první díl byl super dalo by se říct detektivka s přiměřenou dávkou romance

21.04.2024 3 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Nora Sandová je drsnější než Chuck Norris... :D Už jsem s ní měla jednou tu čest protože jsem loni poslouchala díl Mlčet jako hrob... Na zadek jsem si z toho nesedla nebylo to nějak zvlášť super ale taky to nebylo zas tak hrozné.Určitě si přečtu/poslechnu další díly.

08.01.2024 4 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Další přečtená. Už jsem od autora četla mnohem lepší příběhy, tenhle byl strašně zdlouhavý a hlavně přecpaný postavama ve kterých jsem se občas ztrácela a když mě napadlo jak co celé mohlo být a částečně jsem se trefila no neměla jsem z toho takový požitek jaký bych mohla mít. Tak doufám že nějaká další bude zase super.

29.09.2023 3 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Na jedno odpoledne dobrý, žádné wow to sice nebylo. Fajn oddechovka na kterou za týden zapomenu.

12.11.2022 3 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tuhle knihu budu rozdýchavat ještě dlouho... Celé to bylo šílené a ten konec no do...

21.08.2022 4 z 5

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

Přečteno Takhle Červená, bílá a královsky modrá se mi líbila o mnoho více. Tahle byla taky fajn.

30.04.2022 4 z 5