vorenus vorenus komentáře u knih

Lunapark Lunapark Stephen King

Jednu hvězdu musím ubrat za hooodně pomalý začátek, ale pak mě King dohnal až k slzám.A ta největší hrůza se nevalí z nějakého nadpřirozena, ale píše ji sám život.

08.12.2013 4 z 5

Bobby Conroy vstává z mrtvých a jiné strašidelné příběhy Bobby Conroy vstává z mrtvých a jiné strašidelné příběhy Joe Hill (p)

Poté, co jsem dočetl famozní ROHY jsem se doslova vřítil do knihkupectví a šáhl jsem po tomhle titulu.Ale bohužel mě čekalo veliké zklamání!!!A jen málo povídek z knihy mě opravdu zaujalo.Nebylo to špatně napsané, ale ty konce povídek, to bylo obrovské zklamání.Prostě nemají konec a ani maličko otevřenej!!!!!!!!!

05.10.2013 2 z 5

Gérard Depardieu - NAŽIVU ! Gérard Depardieu - NAŽIVU ! Laurent Neumann

Nikdy bych neřekl, že kniha, která je vlastně celá rozhovor bude taková bomba!!A i když jsem G.D. až tak nějak nemusel, tak po této publikaci ho obdivuji.Úplně ze stoky se dostal až do Hollywoodu.Prostě musím jen smeknout.

29.09.2013 5 z 5

Belmondo Belmondo Philippe Durant

Kdo miluje Belmonda, tak si zamiluje i tuhle knihu o jeho životě.

29.09.2013 5 z 5

Turista Turista Olen Steinhauer

Mám rád knihy o tajných agentech ve stylu Jasona Bournea a to jak na plátnech, tak i v psané podobě.Autor mě velice mile překvapil a určitě si jeho další počin nenechám ujít!

05.05.2013 4 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Už první povídka je tak brutální, že jsem ji ani nemohl dočíst a na několik týdnů jsem knihu odložil.Ale stálo za to se k ní znovu vrátit!Děsivost povídek je strašná v tom, že by jakýkoliv příběh mohl zažít každý z nás ve svém reálném životě!!

01.11.2012 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Už jsem četl spoustu lepších fejetonů a úvah o životě. Pár jich od autorky bylo dobrých, ale většina vyznívá v niveč. Ke konci už to byla čirá nuda, ale její sestra ilustrovala nádherně.

14.10.2017 2 z 5

Pod rouškou noci Pod rouškou noci Dennis Lehane

Naprosto uchvacující záležitost! Neskutečná závislost s každou otočenou stránkou a neschopnost přestat číst.

31.03.2016 5 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Kdo měl rád Vraní dívku, tak si určitě zamiluje i další ponurý výlet s touhle povedenou dvojicí. Jejich témata jsou opravdu nevšední a hodně temná. I když já sám osobně jsem čekal trošku víc. Celkové hodnocení 70%, ale určitě je to kniha, kterou stojí za to přečíst.

10.03.2016 3 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Na panu Dánovi se pomalu stávám závislým.

07.02.2016 4 z 5

Zabíjení Zabíjení Štěpán Kopřiva

Možná kdybych nečetl Kotletu a Žambocha, tak bych byl možná trošku spokojen. Ale takhle to pro mne bylo velké zklamání. Moje první kniha od autora a nevím, jestli nebude i poslední. Těžko říct, jestli jsem sáhl po nejslabším titulu a nebo jestli je autorova tvorba celá taková.
Celkové hodnocení 50%.

25.09.2015 3 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

I přes to, co se chystá hlavní hrdina udělat, tak si mé sympatie získával s každou otočenou stránkou. A dle mého názoru vůbec nebyl divný, ale spíše hodně přemýšlivý člověk. Příjemně se to četlo, ale na konci mě osobně čekalo zklamání.

Celkové hodnocení 70%

02.09.2015 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Pro tischa8409. Nechápu, proč máš potřebu číst už pátou knihu od Kinga, aby jsi to vždy ohodnotila odpadem a nebo jednou hvězdou? Dám Ti radu zdarma. Zkus jiného autora!!

27.08.2015 5 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Nečekal jsem od knihy žádné zázraky.A o to víc jsem byl při četbě mile překvapen.I když hodnocení tady také není moc povzbudivé.A myslím si, že určitě neprávem.Já se nenudil ani minutu a vzhledem k počtu stran jsem byl s četbou za chvilku hotov.Není to samozřejmě knižní klenot, ale pobaví a neurazí.

03.06.2015

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Těžko se mi čte a hodnotí kniha, kterou jsem viděl skvěle převedenou na filmové plátno.Při jejím čtení jsem měl takový lehký pocit deja vu.I když je kniha maličko odlišná, ale opravdu jen v maličkostech, tak ji určitě mohu doporučit všem, kdo mají rádi její filmovou podobu.

28.05.2015 4 z 5

Snědla dětem sladkosti Snědla dětem sladkosti Martina Formanová

Vyloženě nenáročná a oddechová četba.Knihu jsem otevřel, protože mě zajímalo soukromí pana Formana a kdo jiný by ho mohl popsat lépe, než jeho žena. Škoda jen, že v knize svému muži nevěnovala větší prostor. Ty části kde se objevuje patří bezesporu k tomu nejlepšímu v celé knize. Příhoda s olympiádou mě úplně rozsekala.

28.05.2015 3 z 5

Můj život po životě Můj život po životě Michal Viewegh

Osobně nejsem velký fanda pana spisovatele, ale tahle jeho kniha se četla velice svižně.I když bych to spíše označil za deník, než za knihu.A musím před autorem smeknout, že nás nechal nahlédnout až do svého hlubokého nitra nebo by se spíš dalo napsat až na samé dno.A opravdu odkryl hodně intimní zážitky ze svého soukromí.Sám bych nejspíš tak upřímný nebyl a za tu odvahu mu patří velké plus.

14.05.2015 3 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Kinga mám rád, ale tohle je snad to nejslabší, co jsem od něj četl.Děj se strašně vleče a konec musel předpokládat každý čtenář.Prostě mě mistr tentokrát zklamal.Ale i tak mu patří velký dík.Za ty skvělé knihy, kterýma mě už roky oblažuje.

28.04.2015 2 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Detektivka z pera člověka více než povolaného.A jeho pohled do nitra kriminálky a jejich nesnadné práce.A to, co si autor dovolil na poslední stránce mě poslalo přímo do čtenářského nebe.Tohle umí opravdu jen pár vyvolených autorů.Nezbývá mi, než se pustit do dalšího kousku tohoto autora.

06.03.2015 4 z 5

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková

Pohodové stránky plné moudra i když Ze mě byla o něco lepší. A mám tu čest, že mám výtisk i s autogramem. Na autogramiádě byl pan Dušek neuvěřitelně vstřícný a pohodový chlapík. Hýřil úsměvy a rozdával podpisy na všechny strany i se rád nechal vyfotit. Taky jsem se s ním nechal zvěčnit.

24.02.2015 4 z 5