Gérard Depardieu - NAŽIVU !

Gérard Depardieu - NAŽIVU !

Podobně jako Gabin nebo Delon, stal se i Gérard Depardieu po pětatřiceti letech kariéry a po 165 natočených filmech symbolem francouzského filmu a společenským fenoménem. Souhlasil, že bude čtyři měsíce u sebe doma i při natáčení ve Francii a Maroku, daleko od mediálních zmatků, odpovídat na otázky Laurenta Neumanna. Na všechny otázky, včetně těch nejnepříjemnějších. Bez přetvářky a samolibosti. V této knize nezapomenutelný herec z filmů, jako byly Cyrano z Bergeraku, Poslední metro nebo Pod sluncem satanovým, odhaluje svou pravou tvář, tvář ,,neviňátka, které miluje život...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33479/gerald-depardieu-nazivu-33479.jpg 4.315

VIVANT! (2003)

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, XYZ

beveron
30.12.2016

Krasne, ctive, ale neco se u něho v posledních letech nedustojne pokazilo

Edeltruda
12.02.2015

Škoda, že z některých sympatických hrdých postojů, které v době vzniku knihy Depardieu měl a za které jsem ho také obdivovala, od té doby už upustil.

vorenus
29.09.2013

Nikdy bych neřekl, že kniha, která je vlastně celá rozhovor bude taková bomba!!A i když jsem G.D. až tak nějak nemusel, tak po této publikaci ho obdivuji.Úplně ze stoky se dostal až do Hollywoodu.Prostě musím jen smeknout.

h.mose
13.09.2012

Gérarda já miluju, takže tyhle rozhovory, které s ním vedl Neumann, mě krásně uvedly do jeho života. Myslím si, že jde o zpověď hodně otevřenou. Gérard tam třeba popisuje svá manželství, vztah s problematickým synem, zdravotní problémy, jeho vinařtví i to, jak byl krátce Muslimem a proč mu kamarádky prostitutky přezdívaly "petarda" ;-) Je to vtipné a příjemné čtení. Ráda se k ní vracím, když mám náladu pod psa.

Autor knihy

Laurent Neumann