Vojtos Vojtos komentáře u knih

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Skvělá knížka, moc se mi líbila.. těším se na druhý díl :)

18.10.2017 5 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Krásná knížka! Spojení únosu a fantasy je skvělé. Byla velmi čtivá a dalo se do ní dostat hned při první stránce. Úžasná!

10.10.2017 5 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Ujde no.. moc se mi do toho nešlo začíst..

03.10.2017 2 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Knížka se mi moc moc moc moc moc moc líbila :D KOnečně nějaký thriller kde jsem nemusel moc přemýšlet jak to vlastně bylo (viz. Do vody) bylo to jasně napsáno. Ještě jednou se mi moc líbila :D

13.09.2017 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Knížka se mi velmi líbila.. možná jen trochu zmatené vyprávění z pohledu Julie (a nebo podvodnice co se za Julii jen vydává?) 5hvězdiček

08.09.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Bohužel hrůza...

30.08.2017 odpad!

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se mi opravdu moc líbila, měla sice trochu pomalejší rozjezd, ale nádherná. :)

29.07.2017 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Moc se mi líbila a ten konec mě opravdu rozbrečel. :´)

21.07.2017 5 z 5

Za horou smrti Za horou smrti Hilde Hagerup

KNÍŽKA SE MI MOC LÍBILA :D

16.07.2017 5 z 5

Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Jáma a kyvadlo a jiné fantastické příběhy Edgar Allan Poe

Knížka to byla určitě super, ale Poe na mě píše moc složitě.. Možná se k tomu vrátím až budu starší

16.07.2017 4 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Kniha byla opravdu nádherná... Místy mi vehnala slzy do očí a už se moc těším až si přečtu druhý díl :)

01.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka byla opravdu skvělá. Moc se mi líbila, ale na můj vkus trochu moc depresivní :)

30.06.2017 5 z 5

Projekt Atlantis Projekt Atlantis Andreas Wilhelm

Krásná knížka, poučná a ten konec mě dostal :0

25.06.2017

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Mně se knížka opravdu líbila a nejlepší bajky byly podle mě Fontána příznivé sudby, Mágovo chlupaté srdce a Čaroděj a skákající hrnec :D, ale všechny byly moc krásné :)

21.06.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Stejně jako u prvního a druhého dílu mě tato kniha naprosto odrovnala. Je tak tak krásná, dojemná a místy opravdu hodně napínavá... :)

13.05.2017

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Jako u prvního dílu můžu napsat jen pozitivní hodnocení :)

13.05.2017 5 z 5

Jedna z mých velmi, ale velmi oblíbených knih. Je hrozně napínavá, čtivá a ty fotografie... Je také strašně dojemná, v nějakých chvílích se mi chtělo brečet.

13.05.2017 5 z 5