vodopad152 vodopad152 komentáře u knih

Dárce Dárce Lois Lowry

Kniha byla dobrá, ale čekala jsem od ni víc. Viděla jsem film a jelikož ten byl hodně dobrý. Chtěla jsem aby byla kniha ještě lepší, ale bohužel nebyla, ale to neznamená, že by byla špatná, ale čekala jsem od ní víc.

05.01.2017 3 z 5

Tančit ke hvězdám Tančit ke hvězdám Sarah Rubin

Kniha nebyla špatná, ale byla pro mladší než jsem já. Byla trochu naivní a bylo tam moc dobrých splněných přání. Takové pěkné dětské počtení.

27.12.2016 3 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Kniha byla pěkně napsaná jako všechny, ale musím uznat, že tato série je snad jediná u které je film lepší než knížka. Ale stejně jsem si to ráda přečetla.

28.11.2016 3 z 5

Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Veronika Válková

Z knihy jsem měla trošku obavy a bála jsem se, že to bude morbidní, ale byla jsem velmi mile překvapena zhtla jsem tuto knihu za dva dny. Měla jsem tuto knihu za povinnou četbu a další díly už si určitě přečtu sama od sebe :D

19.11.2016 4 z 5

Březen Březen Gabrielle Lord

Kniha byla dobrá, ale připadala mi trochu uspěchaná, ale mám tuhle sérii ráda a jsem hrozně zvědavá jak to dopadne. Některé věci mi přišly nedodělané, ale jinak to bylo moc dobré.

17.11.2016 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha byla nádherná. Děj byl velmi poutavý. Moc jsem si oblíbila Thomase a Newtona. Byli prostě úžasní. Trošku se bojím dalšího dílu, ale určitě si ho přečtu.

18.10.2016 5 z 5

Leden Leden Gabrielle Lord

Z knihy jsem první neměla nejlepší pocit, ale potom jsem z ní začala být naprosto nadšená. Rozhodně si přečtu další díl.

31.08.2016 4 z 5

Liga starších džentlmenů Liga starších džentlmenů Vojtěch Steklač

Kniha pro mě byla naprostá oddechovka, prostě jen tak pro zábavu. Tenhle díl mě nijak neuchvátil, ale nemůžu říct, že jsem nebyla napjatá. Pokud si nějak chcete oddychnout, tak je to naprosto dokonalé.

30.08.2016 3 z 5

Vysoko v oblacích Vysoko v oblacích Paul McCartney

Kniha jsem si přečetla asi jenom kvůli čtenářské výzvě, ale moc mile mě překvapila. Byla velmi poutavá i pro mě a celkem dost mě zajímalo jak to dopadne i když jsem věděla, že na konci čeká šťastný konec. Moc se mi líbila ta zápletka. Rozhodně hodně dobrá pohádka.

30.08.2016 4 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Kniha byla fajn!!!

28.07.2016 5 z 5

Úklony a úklady Úklony a úklady Gail Carriger (p)

Kniha byla pěkná a byla jiná než první kniha což se mi líbilo.

23.07.2016

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Kniha byla super i když jsem občas byla naštvaná. Myslím si, že je tahle knížka propracovaná a super.

14.07.2016 4 z 5

Divobájný svět Divobájný svět Shannon Hale

Kniha byla super!!!

01.07.2016 5 z 5

Tajemné vytí Tajemné vytí Maryrose Wood

Kniha byla fajn. Bylo to spíš na odpočinek, ale užila jsem si to. Mám ráda zvířata, takže i proto se mi to líbilo.

10.06.2016 4 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Kniha byla dobrá, ale podle mě byla nejhorší z celé série. Kdyby spisovatelka napsala ještě další díly vůbec bych se nezlobila :D

02.06.2016 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kniha se mi velice líbila, sice jsem ji četla celkem dlouho, ale moc se mi líbila. Sice by mohla být kratší, ale děj byl fajn.

08.05.2016 5 z 5

Klepy z klučičích záchodů Klepy z klučičích záchodů Rose Cooper

Kniha se mi líbila, ale byla podle mě horší než první díl. Ze začátku jsem této knize vůbec nerozuměla, ale potom to bylo už dobrý. Kniha měla zase super nádech, ale mohla být lípe napsaná. Doufám, že se jí třetí díl povede lípe :)

29.03.2016 3 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Kniha byla úžasná, naprosto splnila moje očekávání. Sice jsem si myslela, že to bude o něčem jiném, ale bylo to hrozně fajn. Upřímně jsem si hrozně oblíbila Sofrenii a rozhodně Viette, ale nesnáším mademoislle Geraldinu je to hrozná ženská. Ale hrozně se mi líbí, že se tam hodně zdůrazňuje, že je to špionážská škola a proto se tam ne vždy snadno žije. Vřele doporučuji. Je to úžasné!!!! ;)

16.03.2016

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Kniha mě ze začátku moc nebavila, ale od 80 stránky se četla sama. Moc mě nebavila jejich minulost, ale již vím, že to bylo velmi důležité. Knihu jsem přečetla za pár dní a moc mě bavila. Řešila jsem různé způsoby kdo by mohl být vrah a kdo je nevinný a moc mě to bavilo. Rozhodně si přečtu jeho další knihu. Doporučuji!!!

22.02.2016 5 z 5

Cirkus Maximus Cirkus Maximus Damian Dibben

Kniha byla úúúúúžasnááááá a to vážně nepřeháním ani nevím jestli se mi líbila více než první díl, ale bylo to super. Já jsem si oblíbila Leoparda a konec byl velmi efektivní. Vřele DOPORUČUJI!!!

19.02.2016 5 z 5