Divobájný svět

Divobájný svět https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258099/mid_divobajny-svet-Mai-258099.jpg 4 28 6

Ever After High série

< 3. díl

Na škole Ever After High se studenti zavazují k tomu, že budou následovat osud svých rodičů – pohádkových bytostí. Ale od té doby, co se Raven odmítla stát Zlou královnou, se všechno kouzelně zamotalo. Nikoho, ani Apple White, už nečeká předepsaný osud! A když se záhadný tvor z Říše divů – mocný Žvahlav – dostane do Ever After a nakazí ji divobájnou magií, všechno se obrátí vzhůru nohama. Lizzie Hearts, budoucí divoříšná královna, Cedar Wood, loutka podobná Pinocchiovi, a Madeline Hatter, dcera Šíleného Kloboučníka, neztratí jako jediné z toho zmatku okolo rozum. To ony musí zachránit školu a své přátele před hrozivou kletbou, která vše mění na zvrácený svět připomínající Říši divů. Podaří se jim získat pro své spolužáky Šťastně až na věky?... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

A Wonderlandiful World , 2015

Alex.rrr
03.08.2020 3 z 5

Pěkná kniha, ale víceméně nezakončila příběh, na který čekáme od prvního dílu. Hezké, nápadité, ale trochu zklamání.

LynnWeiLi
16.06.2018 5 z 5

Nejdříve jsem váhala, přeci jen se mi zdálo, že je to pohádková knížka pro děti, ale nakonec jsem vážně ráda, že se mi tato série dostala do ruky. Krásné propojení různých pohádkových postav, rozhodně zajímavě psáno. Líbí se mi nápad, že i vypravěč je vlastně postava a jeho rozhovory s holkama rozhodně dodaly knížce zvláštní nádech. Za mě plný počet a rozhodně to jsou knihy, ke kterým se ještě vrátím.

Nejedlinka
01.03.2018 4 z 5

Hezká kniha, akorát je škoda, že tam není srozumitelnější a lehčí text. Ale jinak mě bavilo číst knížku podle seriálu který mám ráda.

Lucius30
09.07.2017 5 z 5

Příběh se mi moc líbil, i když už nepatřím do věkové kategorie, do které je tato kniha napsaná. Je to velmi příjemná oddechovka po přečtení ságy o Percym Jacksonovi. Za mě nejlepší kniha série, díky postavám z Říše divů.

Ledward
06.05.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Stejně jako ty dvě předtím.

vodopad152
01.07.2016 5 z 5