Liga starších džentlmenů

Liga starších džentlmenů https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34044/bmid_liga-starsich-dzentlmenu-K5L-34044.jpg 4 19 4

Dvojčata v akci série

Tři detektivní případy, které řeší již nám známá detektivní kancelář HUKLOR. Vhodné pro děti mladšího školního věku. Dvojčata Andrea s Martinem narážejí na samé detektivní záhady. Jednou najdou přepadenou sousedku, po druhé se setkají se záhadnými bratry, kteří se navzájem obviňují, že se jeden druhého chce zbavit kvůli dědictví. Naposledy řeší záhadu ztrácejících se kol z kočárkárny jednoho panelového domu. Ve všech případech dvojčatům pomáhá detektivní kancelář HUKLOR.... celý text

medlovice
19.01.2023 4 z 5

Jen tak abych byla v obraze ohledně dětské literatury. Líbilo se mi, jak se mládež snaží mluvit a jednat jako ostřílení detektivové. Ilustrováno.

vodopad152
30.08.2016 3 z 5

Kniha pro mě byla naprostá oddechovka, prostě jen tak pro zábavu. Tenhle díl mě nijak neuchvátil, ale nemůžu říct, že jsem nebyla napjatá. Pokud si nějak chcete oddychnout, tak je to naprosto dokonalé.

DenisePartridge
22.12.2014 4 z 5

Krásné a oddychové čtení, občas jsem se od srdce zasmála. Dobrá knížka pro děti nemusí být nezbytně od zahraničních autorů. :)

Dep8
03.01.2013 2 z 5

Detektivní, někdy strašidelné, dobré, zábavné. Přesto se mi moc nelíbila.