vlkove vlkove komentáře u knih

Deník strážného anděla Deník strážného anděla Carolyn Jess-Cooke

Tak tato kniha je pro mě oříšek, čekala jsem úplně něco jiného, čekala jsem radostný příběh ze světa andělů a dostala jsem dramaty napěchovaný život hlavní hrdinky a jelikož nemám ráda násilí, tak mě kniha v některých pasážích docela vykolejila.
Kniha byla poutavá, napínavá, autorčin styl psaní není nijak špatný ale i přesto jsem knihu četla dlouho a poměrně se to táhlo.
Obálka knihy je vcelku pěkná a poutavá. U knihy bych možná zvolila větší mezery u kapitol. A nakladatelství bych vytkla mnoho pravopisných chyb. Autorce bych vytkla mnohočetné použití slova OK a uspěchaný konec knihy. Děj byl místy chaotický ale nebyla to nějaká tragédie, začátek mohl být také více vysvětlený ale to vůbec neubírá na kvalitě knihy. Určitě jsou lidé kteří tuto knihu ocení, a proto dávám 3 hvězdičky.

27.08.2014 3 z 5

Mezi světy Mezi světy Tonya Hurley

Po prvním díle, jsem se po pravdě řečeno musela do druhého dílu nutit ale dopadlo to vcelku dobře. Hlavní hrdinka už není tak naivní a protivná ale ještě stále to není ono, příběh také nebyl tak hrozný, byl jednoduchý. Dále bych opět chtěla pochválit obálku a začátky kapitol ty jsou opravdu luxusní. Kapitoly jsou krátké, styl psaní nenáročný. Věc kterou jsem nepochopila je, že na konci knihy cca 30 st. je ukázka z prvního a třetího dílu samozřejmě toto nijak nesouvisí s kvalitou děje. Knihu bych doporučila mladším čtenářkám.

27.08.2014 3 z 5

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Kniha Nebe může počkat mě příjemně překvapila, bylo to milé, nenáročné čtení. Knihu s podobným námětem jsem nikdy nečetla :).Od knihy jsem naprosto nic nečekala protože jsem ji pořídila za necelých 40 Kč v nějakém odchodě se zlevněnými knihami kde mě zaujala obálka :) mimochodem velice povedená palec nahoru. Doporučuji knihu číst přeba na dovolené.

21.08.2014 3 z 5

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Meg Cabot

Meg Cabot mě stále překvapuje :) tento díl mi přišel lepší než předchozí dva, moc se těším na další pokračování série je to naprosto úžasná série ze života teen princezny. Hlavní hrdinka si na nic nehraje je svá (pěkně ulítlá). Kniha je psaná čtivě a jako předchozí knihy je to příjemná milá oddechovka. :) Doporučuji knihy této série číst po přečtení nějaké té vážnější nebo náročnější knihy. :D

18.08.2014 3 z 5

Měla jsem příliš velká očekávání a byla jsem ovlivněna filmem. Ale i přesto jde o krásné dílo, které chce čas a možná i více přečtení na to aby mohl člověk příběh ocenit.
Doporučuji film Alenka v říši divů/Alice in Wonderland (2010).

17.08.2014 3 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Dokonalé všem doporučuji úžasné zakončení této geniální série, Rose a ta její skvělá povaha a Dimitrij, no co dodat. Richelle Mead je skvělá spisovatelka, a proto si chci přečíst i ostatní její série.

HODNOCENÍ SÉRIE: 96 %

15.08.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Dokonalé, autorka odvedla slušný kus práce, konečně je tu nějaké jiné téma než upíři. Styl psaní autorky je chytlaví, snadno jsem se začetla. I když kniha patří k těm delším, přečetla jsem ji ani ne za dva dny. :) Hlavní postavy jsou dobře popsané, jako by jim autorka opravdu vdechla život. obdivuji autorku za to že se nebála vymyslet úplně nový svět. Neobvyklé. Dokonalé.

15.08.2014 5 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Kniha mi svým zpracováním nesedla. Je zdlouhavá, rozvleklá a popisná. Určitě najdu mnoho knih s upíří tématikou (např. Dracula), které mi sednou lépe.

07.08.2014 3 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Dokonalé, co více dodat. Zbožňuji Dimitrie a těším se na závěrečný díl.

07.08.2014 5 z 5

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Jaime Reed

Originální námět ale.... ale... nevím knihy podobného stylu miluji ale tahle kniha mě neokouzlila.

07.08.2014 2 z 5

Fotky úžasné ale popravdě příběh mě nebavil, opravdu nebavil. Skoro všechny tato kniha okouzlila ale já nevím nějak mi to nesedlo.

07.08.2014 3 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

No co mám říct, po přečtení prvního dílu jsem čekala hodně ale druhá kniha v této sérii mě trošičku zklamala, celých 290 stran jsem čekala že se stane něco ale to něco se stalo až na posledních 30 stranách. Takže jak napsala Iworri tenhle díl mi přišel "udržující".

17.07.2014 3 z 5

Ztracení Ztracení Gabriella Poole

Kniha je skvělá možná o trochu slabší než zbytek série ale ani to mi nevadilo, tuto sérii doporučuji a určitě si ji v budoucnu přečtu znova.

HODNOCENÍ SÉRIE: 88 %

14.07.2014 4 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Dokonalé, první díl nebyl nic moc ale ten druhý mi to vynahradil. Předem upozorňuji, že zbytek série u nás nevydají ale naštěstí druhý díl má uzavřený děj.

HODNOCENÍ SÉRIE: 79 %

12.07.2014 5 z 5

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Tak tohle jsem nečekala, čekala jsem snad úplně vše ale tohle... Ten nápad se zrcadlen je úžasný ale to je asi jediné co mi přišlo úžasné. Jelikož jsem fanouškem Twilight, tak nemůžu přenést přes srdce, že je to hodně podobné Stmívání, a proto dávám 1 hvězdu.

12.07.2014 1 z 5

A co když je to pravda? A co když je to pravda? Marc Levy

Film je dobrý ale kniha je úžasná, doporučuji všem. Je to taková lehoučká oddychovka. Autorův styl psaní je úžasný, hned jsem si ho zamilovala a chci si přečíst i další knihy od tohoto autora.

04.07.2014 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Hezká a milá kniha. Ash je úžasný. Doporučuji.

01.07.2014 3 z 5

Oficiální průvodce filmem Letopisy Narnie: Lev, čarodejnice a skříň Oficiální průvodce filmem Letopisy Narnie: Lev, čarodejnice a skříň Perry Moore

Právě dočteno, páni, moc doporučuji fanouškům filmu. Kniha je nádherně ilustrovaná.

25.06.2014 5 z 5

Poslední tóny Poslední tóny Carolyn Keene

Krátká detektivka, která neurazí a příjemně se čte.

16.06.2014 3 z 5

M*A*S*H aneb Jak to bylo doopravdy M*A*S*H aneb Jak to bylo doopravdy Richard Hooker

Dobrá kniha plná humoru, jen občas se mi pletla jména postav.

21.05.2014 4 z 5