Mezi světy

Dějí se věci…! Petula bojuje o život a Scarlet se rozhodne ji s Charlottinou pomocí zachránit, ať to stojí cokoli, třeba i Damenovu lásku nebo její život.

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/51726/mezi-svety-xiU-51726.jpg 3.6112

Ghostgirl 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Ghostgirl - Homecoming, 2009

Kniha Mezi světy

oblakaknih
08.05.2019

První díl série Ghostgirl jsem četla před delší dobou, takže mě překvapilo, že mě druhý bavil.
Kniha má velmi originální námět. Nikdy by mě nenapadlo, že bychom po smrti seděli v kójích s telefony.
Na to, že je na straně dost textu, se kniha četla překvapivě dobře.
Nebudu lhát, celý děj je docela trapný. Na druhou stranu je to přesně ta trapná kniha, po které sáhnout, když takovou potřebujete.
Grafické zpracování celé série je naprostá pecka! Stojí za to, mít knihu v knihovně.

cat5
24.11.2017

Taková pitomá, ale čtivá jednohubka pro náctileté.

monita333
22.02.2015

Druhý díl je rozhodně o něco lepší než první. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout. To, jak to nakonec dopadne se Scarlet a Petulou ... prostě super. I Charlotte už je jiná, ale pořád není úplně šťastná, protože to jak si to všechno představovala, ji nakonec zklamalo, ale neví, že ještě zdaleka není konec.

Smrtka92
24.01.2015

Pokračování bylo již lépe čtivé. Neboť Charlott musela vrátit na zem a zachránit své kámošce sestru co byla v kómatu. Jinak zase skoro ty samé problémy a hlavní překvápko je na konci.

vlkove
27.08.2014

Po prvním díle, jsem se po pravdě řečeno musela do druhého dílu nutit ale dopadlo to vcelku dobře. Hlavní hrdinka už není tak naivní a protivná ale ještě stále to není ono, příběh také nebyl tak hrozný, byl jednoduchý. Dále bych opět chtěla pochválit obálku a začátky kapitol ty jsou opravdu luxusní. Kapitoly jsou krátké, styl psaní nenáročný. Věc kterou jsem nepochopila je, že na konci knihy cca 30 st. je ukázka z prvního a třetího dílu samozřejmě toto nijak nesouvisí s kvalitou děje. Knihu bych doporučila mladším čtenářkám.

jesterka.as
11.03.2014

Nejsem věřící, takže co bude po smrti netuším, to že bychom seděli někde na obláčku si nemyslím, ale že by na nás čekala telefonní koje? :)))) no toto, to mě teda nenapadlo :)))) ale jako nápad zajímavý :)
Ze začátku se mi zdála kniha trochu nudná, nějak se to táhlo, ale pak se to docela hezky rozjelo...

Véča
04.01.2014

Jak se dívám na vaše názory tak z toho moc nadšení nejste, ale mě tato knížka velice zaujala a určitě se chystám přečíst i poslední díl. První jsem bohužel nečetla, ale stačila mi ta ukázka na konci knížky a do děje jsem se celkem vžila. Jinak vzhled knížky je úžasný^^

Selena2000
12.11.2013

Charlotte se zlepšila, už není tak panovačná a snad už i ví, co chce. Opět krásná obálka, hezké provedení knihy, hezké začátky kapitol, lepší příběh.
Nejdřív jsem dala 5 * ale pak mi došlo, že tu byly i lepší knížky, kterým jsem dala 4*. Nakonec taky dávám 4*.

Tonya Hurley
americká