Diagnóza: láska

Diagnóza: láska https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51727/mid_diagnoza-laska-C9r-51727.jpg 4 118 14

Ghostgirl série

< 3. díl

Poslední díl duchařské trilogie pro čtenáře od 12 let. Můžou se mrtví zamilovat? Můžou žárlit? Říká jim něco svatý Valentýn? Co se stane, až dokončí Posmrtnou výuku? Dospět přece nemohou, navždycky jim bude …náct. Můžou se plést do života živých a nějak ho ovlivňovat? Co když se mezi nimi najde někdo opravdu zlý…

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Ghostgirl - Lovesick , 2009

Tereza137
09.12.2021 3 z 5

Poslední díl, který byl smutný a uronila jsem i slzu, trochu slabší než ostatni. Celá série Ghostgirl, je opravdu zajímavá, napínavá a určitě stojí za přečtení.

orangerose
03.12.2021 5 z 5

Poslední díl ze serie ghostgirl, byl zábavný i dojemný konec, celá série je super :)

oblakaknih
14.05.2019 2 z 5

Tento díl byl z celé série nejslabší, možná i zbytečný.
Připadalo mi, že autorka vyčerpala veškerou originalitu na předchozí díly.
Postavy byly pořád stejné, až na Scarlet. Ta mi lezla celou knihu na nervy.
Četlo se to dobře (díky Bohu), ale byla jsem ráda, že je konec.
Děj byl o ničem, nestalo se tam nic zajímavého, žádný pořádný zvrat. Bylo to i předvídatelné.
Romantika byla tak trapná, že jsem měla chuť knihu odložit.
Celkově na mě kniha působila hodně průměrně.
Jediné, co musím opět vyzdvihnout je grafické zpracovaní, citáty na začátcích kapitol a ilustrace.

cat5
24.11.2017 3 z 5

Taková pitomá, ale čtivá jednohubka pro náctileté.

Sweet-jahudka
08.07.2017 5 z 5

Krásný obal knihy, krásný příběh a hlavně na každém dílu Ghostgirl se mi líbí nádherný a velice výstižný citát u každé kapitoly.

niki-chan
08.08.2016 4 z 5

Po téhle a vlastně všech dílech trilogie jsem sáhla hlavně kvůli vzhledu a byla jsem pořádně překvapená, co se v nich skrývá. Příběh i jeho podání byl dost originální a moc dobře se četl. Některé pasáže nebyly sice moc logické, ale co už. Charlotte přiroste k srdci čtenáře a konec s Petulou je dost zajímavý sám o sobě :)

Noshelfcontrol
22.02.2015 5 z 5

Poslední díl plný lásky. Charlotte je zamilovaná, Scarlet je zamilovaná a možná i Petula. V tomhle díle se ukázalo, že Petula nějaké to srdce přece jen má :) Ale ten milostný trojúhelník nebo spíše čtverec :D kolem Scarlet a Charlotte dá čtenáři docela zabrat, jak to nakonec dopadne? A kdo s kým nakonec skončí? Rozhodně skvělé zakončení série.

Smrtka92
24.01.2015

Kniha docela dobrá je zde docela dobře ukázáno, že dobré skutky se vyplácejí a, že když někoho fakt milujete nedá se to jen tak rozbít.

vlkove
16.09.2014 2 z 5

(SPOILER) Já nevím na mě to bylo moc dětinské, pořád stejné postavy a prostředí.
Nejlepší z celé série byl druhý díl ale celkově série nic moc dala bych tak 2,5 z 5 hvězd. :)
Ale abych děj jen nekritizovala Petula už nebyla protivná ale naopak docela milá stejně jako zbytek postav a Duo Wendy jsou ještě protivnější než kdy dřív.

HODNOCENÍ SÉRIE: 40 %

OBSAHUJE SPOILERY!!
Nápad s vrácením duchů na zem také nic moc. A dorazilo mě když Petula začala bezdomovcům rozdávat oblečení a modní rady. Ten konec sem syn ropného magnáta to snad není ani pravda.

K.M.
12.07.2014

Kniha mě začala doopravdy bavit až když Petule narazila na Tata

Selena2000
12.11.2013 5 z 5

Zase o kousek lepší, než předchozí dva díly. Žáci z posmrtné výuky se zase pletou do světa živých, ale to mi zase až tak nevadilo. To, co mi vadilo bylo, "rozdělění" cest (už si to ale přesně nepamatuju). Po téhle části knihy jsem se opět ujistila, že jedná normální dívčí postava je tam Scarlett, popřípadě Prue. Ta už nebyla tak zahořklá, takže jsem si jí taky oblíbila. Charlotte opět neví co chce, ani jakou kamarádku chce. Ale skončilo to hezky :)

Pavlína 13
06.08.2013

Jo dobrá kniha.ZAjímalo by mě jestli existuje další díl.

Angi
03.05.2012 1 z 5

No.. já jsem se nestačila divit..

kája14
29.06.2011 5 z 5

Zábavná knížka, někdy mě na konci kapitol vadil utnutý rozhovor. SPOILER Ale dostalo mě, jak ta holka umřela proto, že její nejlepší kamarádka ji vystrašila k smrti:-D.

Tonya Hurley
americká