VladkaBU VladkaBU komentáře u knih

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Zprvu jsem si myslela, že celá knížka bude o Prvosence, ale rozvinul se hezký příběh. Dočetla jsem ji téměř jedním dechem

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Příběh plný zvratů, propletení vztahů, ze začátku to vypadalo na hezký vztah, ale jak se říká, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Pak dojde k totální proměně

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

zajímavý příběh, zapeklitost vztahů, dobře střežené tajemnství, moc se mi tato kniha líbila

Past Past Magda Váňová

krásný příběh se smutným koncem. Tak dlouho se kujou pikle, až to odnese někdo nevinný

Pavouk v síti Pavouk v síti Magda Váňová

Krásná knížka o získání sebevědomí a postavení mladé Bely, propletení vztahů. Moc se mi líbila, poutavé čtení

Přítulný Zajíček Přítulný Zajíček Magda Váňová

několik příběhů, o nichž jsem očekávala, že mě nebudou bavit, ale byl jeden zajímavější než druhý, postavy se prolínají

S tváří beránka S tváří beránka Magda Váňová

jak lidi dokáží druhým otrávit život... ale krásné čtení

Štěstí Aloise Peina Štěstí Aloise Peina Magda Váňová

pohodové čtení, úsměvný příběh, ale v kůži Peinovy manželky bych být nechtěla

Tereza Tereza Magda Váňová

Tohle je knížka s krásným příběhem, u kterého mi bylo líto, že už končí. Nádherná, krásná. Z nevýrazné ženy se stává krásná, sebevědomá, milovaná bytost

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Magda Váňová

tato knížka se mi líbila, potkat najednou všechny své manželky, z nichž až ta třetí chtěla být se svým manželem, dítětem .... hezký příběh, hezky vylíčeno

Prostě láska Prostě láska Eva Tížková

tohle je novinka, kterou jsme objevila před několika týdny. Možná mě spíš upoutal obal. Píše se tu strhující, ale mě to nějak nebavilo

24.06.2013 2 z 5

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

... je to teprve moje čtvrtá knížka od Táni, ale líbila se mi zatím nejvíc. Příběh o životě, přátelství, pomoci, těžkých chvílích. Hezky se čte

24.06.2013 5 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

První i druhý díl jsme stále oddalovala a dávala přednsost jiným knížkám od HMK, ale jsem ráda, že jsem se do čtení pustila. Druhý díl byl snad dějově zajímavější než ten první, ale ten už zfilmovaný nebyl. Četlo se to samo, krásný příběh

24.06.2013 5 z 5

Andělská tvář 1 Andělská tvář 1 Hana Marie Körnerová (p)

Musím říct, že stejnojmenný film mě tehdy moc nezaujal, ale po přečtení této krásné knížky ho shlédnu ještě jednou. Nejsem si vědoma, že by to takhle bylo i ve filmu. Mně se příběh líbil

24.06.2013

Šla s ním až k šibenici Šla s ním až k šibenici Jiří Červenka

osudy hlavních postav se odehrávají v okolí mého bydliště, našla jsem v ní i zmínku o Lidicích, a tak mě zaujala. Četla jsem ji jedním dechem a bolelo mě, jak trpí nevinní.

21.06.2013 5 z 5