viviann viviann komentáře u knih

Bombi Bitt a já Bombi Bitt a já Fritiof Nilsson Piraten

Vynikající kniha. Scénu s Otíkem jsem dětem musela číst stále a stále dokola, vyžadovaly to... tak snad se i poučily...

Svatební cesta s Dominikou Svatební cesta s Dominikou Jiří Jánoška

Taková sonda do manželství. Velice vtipné letní čtení.

12.08.2018 5 z 5

Zpráva od nebožtíka Zpráva od nebožtíka Joanna Chmielewska (p)

Po delší době nečtení taková nakopávací knížka. Vtipná, lehká... Hodně jsem se nasmála. Přečtu určitě znovu, pokud se k ní ještě dostanu.

Mlýn na mumie Mlýn na mumie Petr Stančík

Kniha me zaujala od prvni strany, coz se mi dlouho nestalo. Krasny zpusob vypraveni a skvely pribeh. Nezkratila bych ji ani o radek. Klenot mezi knihami.

13.01.2017 5 z 5

Konec řetězce Konec řetězce Fredrik T. Olsson

Kniha se rozjizdi az po strane 200. Myslenka zajimava, tak nejak by to i mohlo byt. To je tak, kdyz se lidi vrtaji, do ceho nemaji....

26.11.2016 4 z 5

Útěk Útěk Peter May

Kniha me dost zklamala. Useky z minulosti celkem sly, ale ze soucasnosti me vubec nebavily. Tema takove nanicovate.

19.11.2016 3 z 5

Já, Mattoni - Legenda o prodavači vody Já, Mattoni - Legenda o prodavači vody Petr Zikmund

Kniha se mi libila, byla velmi ctiva, zajimava. Pan Mattoni nemel lehky zivot. Manzelstvi si znicil hned v zacatku a deti neznal. Velmi smutne a poucne, velmi k zamysleni.

11.11.2016 5 z 5

Špulka modré nitě Špulka modré nitě Anne Tyler

Knihu jsem prelouskala a jak jsem se blizila ke konci, cekala jsem nejakou pointu. Bohuzel jsem se nedockala. Tezky podprumer.

03.11.2016 1 z 5

Sultánova otrokyně Sultánova otrokyně Connie Mason

Krasna ctiva oddychova kniha. Plna erotiky a napeti, idealni k upoutani na luzko pri nemoci :-)

24.10.2016 5 z 5

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

Kniha me nebavila, do cteni jsem se musela nutit. Tema nudne a nezajimave. Konec bez jakekoli pointy.

18.10.2016 1 z 5

Porodní bába Porodní bába Katja Kettu

Pribeh je zajímavý, ctivy. Autorka pouzivala prilis vulgarit. Tim mi kazila dojem z cetby. Davam 4 *.

30.09.2016 4 z 5

Jak to vidí Milo Jak to vidí Milo Virginia Macgregor

Mile oddychove cteni.

26.08.2016 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Na tuto knihu jsem se chystala uz dlouho. Líbila se mi, ale zhruba od poloviny se autor hooodne rozepsal.

21.07.2016 4 z 5

Děvčátko Děvčátko Dorothy Koomson

Kniha byla zajimava a ctiva. Jednu hvezdu strhavam za rozvlekly konec.

19.07.2016 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Prijemne, napinave, ctive cteni. Kniha podle meho nazoru navazovala na predchozi dily, autorovi se pokracovani zdarilo. Kdybych nevedela, ze to nepsal Larsson, nepoznala bych to. Libil se mi napad s autistickym ditetem.

15.07.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Vyborna kniha, precetla jsem za tri dny. Libila se mi vice nez predchozi dil. Dej mel spad, spisovatelka se zbytecne nerozepisovala. Tesim se na pokracovani.

09.07.2016 5 z 5

Eolova harfa Eolova harfa Helena Hodačová

Kniha o lasce. Pribeh Marie, jeji prvni laska. Hodne pocitu a tuzeb...

20.06.2016 3 z 5

Otyliina záhada Otyliina záhada George Calinescu

Kniha byla zajimava, chytlava, na cteni jsem se tesila a hlavne me zajimalo, jak to dopadne. Styl psani je ctivy.

09.06.2016 5 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Ctiva napinava kniha, ktera vtahne do deje od prvni stranky. Prestoze hry nehraji a pocitacum nerozumim, kniha si me uplne ziskala. Precteno za tri dny.

28.05.2016 5 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Kniha byla zajimava, ale toto tema se casto opakuje. Nicim me neprekvapila. Dobre se cetla a mela spad. Vracet se k ni nebudu.

19.05.2016 4 z 5