vikikl vikikl komentáře u knih

Čarovný les Čarovný les Johanna Basford

Skvělé omalovánky pro dospělé a za pár dní vychází další, v pořadí třetí díl od této autorky.

16.10.2015 5 z 5

Tajná zahrada: Pastelkou proti stresu Tajná zahrada: Pastelkou proti stresu Johanna Basford

16.10.2015 5 z 5

Antistresové omalovánky pro dospělé Antistresové omalovánky pro dospělé Jolana Daňková

Jsou skvělé... Pokud stejný obrázek vybarví třeba sto lidí, pokaždé bude jiný. Tento počin prostě nemá chybu!

29.06.2015 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Tak toto byl hodně slabý kousek od Joy Fieldingové... Na knížku mám naprosto stejný názor jako uživatelka ChristineP.

19.06.2015 3 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Knihu jsem právě dočetla a také jsem asi čekala o malinko víc. Konec mě zase tolik nešokoval, bylo celkem jasné, že příběh se uzavře návratem do Lvovy minulosti... Ale jako celek, je knížka skvělá!

06.06.2015 4 z 5

Ti za řekou Ti za řekou Christopher Buehlman

Pro mě jedna velká slátanina. Nakonec jsem knihu dočetla, ale zpětně vnímám jako ztrátu času.

25.05.2015 2 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Pro mě lehké zklamání. Od půlky jsem tušila, jak kniha dopadne. Mo Hayder ale určitě další šanci dám.

23.05.2015 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Pro mě má tato série stoupající tendenci. Jestli je pravda, co píše PeM, tak se moc těším na další díly o)

30.04.2015 4 z 5

Pasti ze záhrobí Pasti ze záhrobí Charlaine Harris

Je pravda, že závěr nepřekvapil, ale líbilo se.

30.04.2015 3 z 5

Konečná volba Konečná volba C. C. Hunter (p)

Pro mišule5:
Zdravím, asi budu trošku zlá, ale Vám přijde v pořádku v každém Vašem hodnocení knihy, ji tak strašně naspoilerovat?? Chtěla jsem si přečíst sérii Údolí stínů, ale po částečném přečtení komentáře od Vás, mě totálně přešla chuť. Sice jsem po první větě Vašeho komentáře k poslednímu dílu přestala číst, ale i to bylo moc. Komentáře ke knihám jsou od toho, aby v nich lidi hodnotili knihy jako celek a ne do nich s prominutím "vyblít" vše podstatné. Dívala jsem na Vaše komentáře i k jiným knihám a Vy to tak děláte běžně. Zkuste se nad tím zamyslet, protože toto se opravdu nedělá...
Pardon, ale musela jsem to napsat!
VK

27.04.2015

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Do knížky jsem vkládala větší naděje.... Závěr byl pro mě těžko uvěřitelný.

26.04.2015 3 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Skvělá! V knihovně jsem si půjčila všechny tří díly najednou s tím, že po každém díle si přečtu jinou knihu, abych duchů nebyla přesycena. Nedá se... Po prvním díle, musím zjistit, jak to bylo dál o)

06.04.2015 4 z 5

Temnota Temnota Lynn Beach (p)

Take zjistuji, ze vek se odrazi i na pohledu na knihy. Stopy hruzy uz nejsou, co byvaly, kdyz mi bylo 14,15,16 let, ale serii si stejne postupne zopakuji celou - z nostalgie :o)

27.03.2015

Půlnoční děs Půlnoční děs Scott Siegel

27.03.2015

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Výborná kniha, kterou jsem četla téměř v tahu. Ale lidi, prosím, nepoužívejte spoilery, viz hanča34. Díky

22.03.2015 4 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Přijde mi, že poslední dobou označení "edice světový bestseller" můžeme najít na kdejaké knize, ale tato si to opravdu zaslouží. Bohužel jednu * jsem ubrala za ke konci už lehce předvídatelný závěr. Skvělá kniha, která stojí za přečtení.

16.03.2015 4 z 5

Nalezenec Nalezenec Kateřina Janouchová

Přišlo mi, že celá kniha byla tak nějak o ničem. Příběh se nakonec vyřešil strašně rychle na pár stranách. Už jsem pár knížek z této série četla, ale tahle je nejslabší. Na můj vkus v knize málo akce.

11.03.2015 2 z 5

Když se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozdě Když se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozdě Zuzana Součková

Je potřeba si uvědomit, že knihu psala běžkyně a o běh v ní jde především. Mě, jako člověku, který běhá, se líbila.

26.02.2015 3 z 5

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

Od Fieldingové jsem asi četla mnoho lepších věcí. Kniha mi celou dobu přišla taková nemastná neslaná, zkrátka o ničem. Závěr to trošku vylepšil, i když i ten se dal tak trošku tušit...

06.01.2015 3 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Já po další knize od této autorky určitě nesáhnu. Měla jsem co dělat, abych tuto vůbec dočetla.

11.10.2014 1 z 5