Tajná zahrada - pastelkou proti stresu

Na každé stránce se skrývají drobná stvoření, čekající na objevení. Některé části zahrady můžete vytvořit a nakreslit vlastní rukou tak, jak si je představujete. Vybarvování a kreslení je pomalá, relaxační a meditativní činnost. Myšlenky se vám zpomalí, zbavíte se stresu a napětí, zklidníte se a naberete síly na další den. Nedávejte si žádné termíny, nic si neslibujte, vybarvujte, když se na to budete cítit, a tak dlouho, jak vás to bude bavit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250554/tajna-zahrada-pastelkou-proti-stres-4I8-250554.jpg 4.733
Literatura naučná, Hobby, Omalovánky
Vydáno:, Grada

Secret Garden, An Inky Treasure Hunt and Colouring Book (2013)

Kniha Tajná zahrada - pastelkou proti stresu

petra3895
04.10.2018

asi najlepsia na trhu, uzasne variacie a hlavne detaily - nasla som sa v nej :)))

Ajinka126
30.07.2017

Jedny z nejlepších omalovánek na trhu. Jen pozor - obsahuje to spoustu veli drobných květin a lístečků. Pro někoho se špatným zrakem (moje babička) je o absolutně nevhodné. Já si to v tom naštěstí libuji :)

Dryáda
19.09.2016

Obrázky jsou hezké, ač nemám tolik zelených odstínů, abych si vyhrála s všemi těmi listy a lístečky. :) Bohužel přes kvalitu papíru se nedokážu přenést. Připadá mi, jakoby byla kniha vytištěná na kancelářském papíře. I měkké pastelky vytlačují obrázky na druhou stranu a na fixy se dá rovnou zapomenout.

Rosana
31.07.2016

Nádherné omalovánky, jedny z nejkrásnějších a nejlepších na trhu. Mám od ní už všechny a těším se na další:-)

marti7729
13.07.2016

Nejlepší v poměru cena x kvalita . Omalovánky jsou krásné a je radost si s nima pohrát . Najdete spousty krásných obrázků, kde je radost pustit fantazii. Pro ty kteří upřednostňují přírodní motivy - myslím skvělý dárek. Já bychj si je klidně koupila znovu. Příště se chystám na oceán :) Johanna je prostě skvélá !

Terry.89
28.04.2016

spousta krásných obrázků!

petra4080
24.02.2016

Asi nejlepší co jsem objevila.

vikikl
16.10.2015

Skvělé omalovánky pro dospělé a za pár dní vychází další, v pořadí třetí díl od této autorky.

omalovánky pro dospělé

Johanna Basford