Nalezenec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Léto je v plném proudu, rodina Lundových se vzpamatovává z přestálé krize a zdá se, že se život vrací do starých kolejí. Jednoho dne však Cecilie zjistí, že je znovu těhotná. Ví, že by se měla radovat, místo toho ji však trápí pochybnosti. Zvládnou vůbec s Johnem ještě další dítě? Je rozumné to zkoušet tak krátce poté, co se jejich manželství málem rozpadlo? Jak na tu novinu zareaguje zbytek rodiny? Navíc stále nedokáže pustit z hlavy jistého sympatického policistu, kterému zřejmě ani ona není tak docela lhostejná. A aby problémů nebylo málo, najde Cecilie během jedné služby na porodním oddělení na zemi před vchodem ležet opuštěné miminko, k němuž se nikdo nehlásí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/203843/nalezenec-ooa-203843.jpg 3.540
Série

Rodina Lundových 3.

Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Hittebarnet, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Nalezenec

Přidat komentář
marie3541
15. února

Tento třetí díl se mi líbil zatím asi nejvíc.....

Ctenar1202
19.07.2019

Az po zacteni se jsem zjistila, ze je to treti dil, ale vubec to nevadilo. Autorka sem tam zminila co se odehralo v minulosti a tak mel clovek prehled. Kniha se mi libila. Samozrejme se konal happy end, ale celkove byl pribeh hezky postaveny.

ivka67
27.06.2019

Tato třetí kniha se my líbila,bylo tam napětí,krásně popisovaný vztah v manželství nabourané nevěrou .Thriller to není,ale slušně napsaný román na pokračování určitě.Těším se na další díly.Na tyto knihy jsem náhodně narazila v Levné knize a nelituji.

jjitka
29.04.2019

Nestává se, abych knihu nedočetla. Takové o ničem...

Vatter83
01.06.2018odpad!

Zdlouhavé, nezáživné, zcela zbytečné pasáže, bez kterých by se děj obešel. Nemá to žádný spád, děj se nikam neposouvá, rozuzlení na posledních pěti stránkách. Kniha mě opravdu nudila a trvalo mi tři měsíce, než jsem ji přečetla.

Naďulka
13.09.2017

Hezký příběh, pohodové čtení

sabca
19.02.2017

Tak tato kniha ze série o porodní asistence Cecilii Lundové se mi zatím líbila nejvíce. Nevím proč je kniha zařazena mezi thrillery. Je tam sice trochu napětí, ale to thrilleru to má daleko. Ale četla se dobře a napětí tam nechybělo. Beru to spíše jako román pro ženy už jenom z toho důvodu, že se odehrává na porodním oddělení. Jinak za sebe mohu doporučit.

Aneleh
25.04.2016

Třetí díl opět perfektní, čtivé, napínavé, dobře promyšlené. Porodní asistentka Cecílie je mi blízká svými problémy i svým citovým životem. Lze se snadno vžít do jejích pocitů a navíc v každém díle prožívá nějaký napínavý příběh, tentokrát spojený s nalezeným miminkem.

1

Doporučujeme

Matka v koncích
Matka v koncích
Doupě
Doupě
Hříšný kanec
Hříšný kanec
Nebezpečná láska
Nebezpečná láska