Když se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozdě

Autorka, dříve spíše nesportovní typ, začala běhat ve věku, kdy ostatní se sportem končí. Její motto je: „Je to v hlavě!“. Nyní má za sebou účast na několika maratonech a je prý na běhu závislá. Kniha má být motivací a návodem pro ženy středního věku, aby se nebály a začaly běhat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225151/big_kdyz-se-dama-rozbehne-ani-v-padesat-W45-225151.jpg 3.747

Kniha Když se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozdě

Gejitka

Příjemná knížečka o slastech i strastech začínající běžkyně, dámy, která se po padesátce rozhodne stát běžkyní. Kniha je proložena autorčinými recepty na zdravé pokrmy. Příjemné počtení.

ADE138
08.10.2020

Příjemné početní, ale asi zejména proto, že běh je i můj koníček a zažívám podobné historky jako autorka.

janina66
15.05.2020

Jsem cca ve věku Zuzky. Též jsem začla běhat ( v přírodě) v pozdějším věku. Velmi vtipně a přirozeným humorem psaná kniha. Četla jsem asi 5 dní. Dávkovala jsem si četbu po kouskách. Nejvíce mě pobavil blátotriatlon. Opravdu je Zuzka odvaha. Také si běhám pro radost.

blankaa89
16.04.2020

Velmi inspirativní, milá kniha. Určitě jsem ji nečetla naposledy. Hned jsem měla chuť vyběhnout :) A i když ještě zdaleka nejsem ve věku paní autorky, dokázala jsem se do ní nejednou vcítit :)

jana.hud
05.03.2020

Úplně souhlasím s komentářem Janin. Jen jsem knihu nepřečetla za jeden den, ale hezky si ji dávkovala.

Vtipné fejetony, plné myšlenek, které napadají mnohdy i mně jako začínající běžkyni, doplněné o zajívavé recepty. Některý určitě vyzkouším.

dasa.mich
27.08.2019

knihu jsem četla v době svých začátků s běháním a při každém řádku jsem měla chuť se rozběhnout. Autorky životní nadhled a optimismus je nakažlivý

Clea3112
08.11.2018

Pohodová motivační brožované knížečka o tom, jak si užít sport, přesněji běh i v pozdním věku. Letmotivem knížky je spíše radost ze sdílení a vědomí, že můžu dělat to, co mě baví. Pro profi, či ambiciozní běžce není, to ale autorka nezakrývá. Součástí jsou i jednoduché recepty a autorčiny postřehy "z trati". To, co celou knížkou prostupuje, je pozitivní enrgie, a za tu přidávám čtvrtou hvězdu. Zuzce přeju, ať pokračuje a své čtenářky si určitě najde napříč generacemi :)

Janin
04.07.2017

Mě,běžkyni začátečnici se kniha velmi líbila pro svoji lehkost,jednoduchý styl.Autorce se povedlo vtipnou formou a laskavym humorem popsat to,co jsem cítila i já v začátcích.Jako bonus přidává pár zajímavých a chutných receptů,které moc ráda vyzkouším.
Kdo čeká poučky,rady a návody popř.tréninkové plány,bude zklamaný.Ty tam nenajde.
Já jsem ji přečetla za jedno odpoledne a moc jsem se zasmála a pobavila.