vilzuss vilzuss komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Docela mne překvapilo, když si tu k této knize čtu komentáře, že je kniha bez nějaké velké zápletky apod... Nemyslím si, že ta zápletka byla nějak zvlášť propracovaná a kniha měla nějaký hlubší smysl, ale příběh mě velmi bavil, bavilo mě polemizovat o tom, proč Margo udělala zrovna to co udělala, chvílemi jsem na ni byla naštvaná, protože mi přišlo, že to dělá jen z rozmaru, aby si jí všichni všímali. Ale i přesto jsem byla pořád zvědavá, jak kniha bude pokračovat dál. Trochu mne zklamal konec, myslela jsem si, že se stane něco víc, než že se najdou, řeknou si, že jsou rádi že se vidí a že Margo nakonec půjde dál. Ale i tak hodnotím knihu velmi pozitivně, zajímavý a poutavý příběh :)

Tajemství stříbrných vlků Tajemství stříbrných vlků Thomas Brezina

Ze série od Březiny, jedna z nejlepších knih.:) na těchto příbězích jsem vyrůstala, miluju fantasy knihy a tahle mě dostala. :) doporučuji!

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Dobrá kniha, dobrý příběh, napínavý, ale stačila mi přečíst jednou :)

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Dobrá kniha, ne, že by to byla jedna z nejlepších, ale nevadilo si mi ji přečíst, bavila mě. :)

Pád Pád Lauren Kate

Skvělý příběh, tahle kniha se mi strašně líbila a četla jsem ji několikrát.... doporučuji :)

24.01.2015 5 z 5

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Už je to nějaká doba, co jsem ji četla, ale pamatuji si, že byla super :)

Ty kluci jsou fakt šílený Ty kluci jsou fakt šílený Thomas Brezina

Pro pubertální období, super knížka :)

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Výborný díl, ještě lepší, než ten první! Ke konci hodně dramatická zápletka, úplně mě to vtáhlo do děje a pohltilo, úžasná kniha. Fandím jim dál!

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Velmi mne to zaujalo, a kdybych u prvního dílu věděla, že každým dalším dílem to bude ještě lepší a lepší... :) Velmi sympatické dvě hlavní postavy, Rose a Lissa I když Rose mám určitě radši :)

Dóóóst dobrá rodinka Dóóóst dobrá rodinka Karen McCombie

Jako dětská knížka je to naprosto skvělý, vtipný :)

Zombie z jeskyně Zombie z jeskyně Thomas Brezina

Na těchto knihách jsem vyrůstala, milovala jsem tyhle příběhy a přiznám se, že i teď bych si to s chutí zvládla přečíst znovu :) konkrétně tento příběh nebyl ten z nejlepších, ale taky velmi dobrý. Doporučuji!

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Úžasný díl! Z této série se mi tento a druhý díl líbil nejvíc. Zápletka skvělá, o nějaké nudě se u této knihy nedá vůbec mluvit. Rose je skvělá hlavní postava no a Dimitrij.... to snad ani nemusím komentovat :) doporučuji

Dívka, 15, milá, ale praštěná Dívka, 15, milá, ale praštěná Sue Limb

Kniha je úžasně vtipná, styl psaní je originální, moc se mi to líbilo. Zápletka je dost klasická pro dívčí romány, ale stylem, jakým je kniha napsaná, to v celku nemá chybu :) jako oddechovou knihu mohu jen doporučit!

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Kniha je super jako všechny v téhle sérii. Nebyla to ta nejlepší z nich, ale rozhodně jsem se u ní nenudila.

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Zajímavý příběh, kniha se mi četla moc dobře a bavila mě. Doporučuji :)

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Knížku jsem přečetla velmi rychle, super a událostmi nabitý příběh! Kdo má rád tento druh knih, můhu jen a jen doporučit :)

Andělé tančí vždycky s lehkostí Andělé tančí vždycky s lehkostí Thomas Brezina

Tuto knihu jsem četla jako malá, když mi bylo asi tak 12 nebo 13 let. Totálně mě vtáhla do děje a z výběru těchto fantazijních knih na téma démoni, upíři, vlkodlaci apod. mi přijde velmi dobrá. Doteď si pamatuji jak hrozně mě bavila a přečetla jsem ji nejmíň třikrát. Doporučuji pro malé čtenářky :)

Na východ od hor Na východ od hor David Guterson

Velmi dobrá kniha, přečetla jsem ji za krátkou chvíli. Jediná výtka, některými situacemi se spisovatel podle mě zabýval moc dlouho a po čase to začalo být trochu nudné, ale i tak dávám plný počet, celkově kniha byla výborná :)

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

U knihy jsem uronila pár slz, moc často se mi to nestává. Úžasné okamžiky knihy, kdy Pearl se svým kamarádem pozoruje jezevce. Kniha je úžasná. Doporučuji.

20.01.2015

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Jsem velmi ráda, že jsem se sérii rozhodla čít dál, opět mě to úplně upoutalo a já toužila vědět, co bude dál. Velmi se těším na pokračování.

20.01.2015 5 z 5