vilzuss vilzuss komentáře u knih

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Druhý díl této série mne zaujal natolik, abych si chtěla koupit další díl. Byl zajímavý, poutavý, čtivý. Nepředčil díl první, ale jsem upřímně zvědavá, jak bude série pokračovat.

20.01.2015

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Tento díl ze série se mi moc líbil, byl čtivý a asi nejvíce akční.

20.01.2015

Můj vysvlečenej deník Můj vysvlečenej deník Johana Rubínová

Knihu jsem přečetla za jeden den. Tak mě pohltila a tolik jsem si dokázala představit realitu toho všeho, že jsem pořád musela vědět co se stane dál. Film, který vznikl podle knihy je dobrý, ale chybí v něm spoustu věcí, co se objevují v knize, a tak mi přijde maličko neúplný. Podle mě je rozhodně lepší přečíst si knihu. Určitě doporučuji.

19.01.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha je naprosto úžasná. Veselá tedy rozhodně není, ale je o realitě. Liesel je popisovaná jako strašně sympatická dívka, úplně jsem s ní celou tu knihu soucítila. Jedna z mála knih, u které jsem na konci brečela. Není to napsané tak, že by jste z toho měli hroznou depku, ale situace jako smrt nebo ztráta někoho blízkého je tam vždy velmi ohleduplně, lidsky a dojemně popsaná.
Autor knihu píše velmi originálně, moc se mi líbí krátké tučné vklady do textu, které působ v knize velmi hezky. Za mě mohu určitě jen doporučit.

19.01.2015 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Kniha se mi moc líbila, takový romantický příběh, který ale nebyl bláhový, ale byly tam ukázány reálné situace života, které nemusí být vždy příjemné. Kniha se mi vůbec nezdála nudná, pořád jsem měla chuť číst ji dál a dál. Velmi čtivé.

19.01.2015 4 z 5