Vikos Vikos komentáře u knih

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Přečteno podruhé :)

26.12.2018 5 z 5

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

Mega. Stejně jako první díl (heart)

25.10.2018 5 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Hezké :) ale kdyby se tam ty dvě paka pořád nehádali, bylo by to hezčí

05.10.2018 5 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

ÚŽASNÝ! Všechny tři díly se mi moc líbily, každý svým způsobem :)

12.09.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Mě se knížka tedy líbila. MOC MOC MOC. Takové milé čtení, ve kterém je mnoho nečekaných zvratů. Nemyslím si, že je knížka podobná Krásce a Zvířeti, naopak.
Zaslouží si pět hvězdiček.

02.07.2018 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

C.L.TAYLOR opět nezklamala. Od knížky jsem se nemohla hnout, obzvlášť v posledních kapitolách. Čekáte nebezpečí někde venku a najednou BUM! Přijdete na to, že nebezpečí je uvnitř.. třeba pod vaší střechou. Pět hvězdiček :)

30.05.2018 5 z 5

Prach a popel Prach a popel Jenny Han

Souhlasím s fanda78 - mooooc fajn čtení a krásné zakončení trilogie!

26.04.2018 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Přečteno podruhý :)

28.03.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Přečteno podruhé :D Fakticky úžasná knížka (miluju jí!!!!!!!!!!!) a hned jak jsem otočila poslední stránku, měla jsem nutkání si jí přečíst znovu! Z té knížky sálá magie - celá série je magická. MUCK Sandře za to, že vytvořila tak - úžasnou je slabý slovo - magickou sérii.

22.03.2018 5 z 5

Nemám slov 5 hvězdiček je málo

12.03.2018 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Bylo mi ctí jí číst.

Přesně hezké fantasy pro mě (srdíčko)

18.02.2018 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Ještě nikdy jsem snad nebrečela tolik, kvůli dvoum lidem, jako na konci téhle knížky.
Prostě.. oni jen tak všechno co spolu prožili, zapomněli a je hrozně deprimující, že tohle je jejich poslední život. Můj bože už zas řvu! Série se mi moc líbila a čekám na Unforgiven, který jak jsem se dozvěděla, vychází v listopadu.
Každopádně strašně moc hezká a smutná knížka. Jako vždy dávám pět hvězdiček.
- A přeju Danielovi a Luce krásný poslední život.

03.12.2017 5 z 5

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Dobře to dopadlo :) Krásná knížka.

01.12.2017 5 z 5

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

Knížku jsem četla před čtyřmi-pěti lety a ano moc se mi líbila :)

25.11.2017 5 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Moc se mi líbila :D opravdu nádherně napsaná a hezká.

24.11.2017 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Úžasná :) vtipná a trochu smutná (prej trochu :D :D :D přitom jsem se nemohla zastavit) .. jako vždy mě poslední díl série přivádí na vzpomínky, které jsem s touto sérií zažila: U prvního dílu jsem přemýšlela ,, co je dobro a co zlo?" takže podle mě je hodně k zamyšlení, a vzpomínám si, jak jsem ho dočítala pozdě večer, stejně jako ten třetí (heart). Druhý díl jsem zhltla za ani ne snad tři dny a ten třetí, poslední díl je prostě nádherný a jsem ráda, že to s naší malou pohádkou takhle dopadlo.

22.11.2017 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Překvapivá, krutá, poukazující na to, že lidé, kteří na první pohled vypadají jako přátelé, jimi být nemusí, čtivá, prostě senzační. Za mě pět hvězdiček :) :D

12.11.2017 5 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Asi nazvat tuhle knížku ,,Krásná" jí nevystihuje a mohla bych urazit autora. Takže to řeknu/napíšu takhle. Knížka byla skvělá, napínavá, místy dokonce strašidelná až nahánějící husí kůži. Je hezká a ten konec prostě.. úžasný a slzy nahánějící.

04.11.2017 5 z 5

Tajemství starého domu Tajemství starého domu Thomas Brezina

Jedna z mých prvních knížek vůbec

29.10.2017 5 z 5