Tajemství starého domu

Biggi, Luk a Patrik náhodou při projížďce na kolech objevují starý dům, o němž kolují podivné zvěsti. Zdá se, že s polorozpadlým domem opravdu něco nehraje. Rozhodnou se, že do domu proniknou. Na stole objevují starou fotografii v rámečku. Jen se jí však dotknou, stane se něco strašného: v pokoji se zjeví přízrak, který jako by je chtěl před něčím varovat. Pomoz vyřešit Klubu Tygrů další záhadný případ!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/91_/91994/tajemstvi-stareho-domu-91994.gif 4.254

Případ pro Tebe a Klub tygrů / Prípad pre Teba a Tigrí tím (12.)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Das unheimliche Foto

Kniha Tajemství starého domu

Bettyriverdale

Tento díl klubu tygrů byl sice super, ale celkem mě zklamalo, že do toho příběhu Biggi skoro nebyla zatažená. Řekla bych, že Luk by ani nepotřeboval pomoc a vyřešil to sám. Za toto strhávám jednu hvězdičku, ale jinak nemám, co bych tomu vytkla. Určitě doporučuji si přečíst.

Elulilinka1
19.08.2018

Děj a celá kniha byla naprosto super!!!

Vikos
29.10.2017

Jedna z mých prvních knížek vůbec

čuřil
03.02.2017

Četli jsme jí s dcerou a líbila se nám oběma. Cérečka říkala, že je skvělá. Takže dobrý a těšíme se na další díl.

Mixxa
29.02.2016

Knížka se čte sama a zároveň je poutavá a napínavá. Thomas Brezina opět napsal skvělou knížku, kterou nemůžu ohodnotit jinak, než 5*

TerkaLa
17.02.2016

je to napinavý vždy mam chud přeskocit stranky

Šílený.Knihomol
07.01.2016