Denní hlídka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

2. kniha série Hlídka. Souboj stoupenců Světla a Tmy pokračuje. Znovu se setkáváme s oběma hlavními protihráči – Geserem a Zavulonem – i s jejich družinami. Boj mezi Dobrem a Zlem, mezi Světlými a Temnými, nekončí… Do tohoto boje zasahuje Inkvizice, jejímž úkolem je střežit křehkou rovnováhu. Se světlým mágem Igorem se dostáváme před její tribunál, sídlící ve starobylém domě na Vyšehradě v Praze… Překlad Libor Dvořák....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/4729/denni-hlidka-4729.jpg 4.4573
Série:

Hlídka (2.)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Argo, Triton
Orig. název:

Dněvnoj dozor (2004)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (37)

Kniha Denní hlídka

Přidat komentář
Schary
31. května

Při čtení knihy jsem si říkala, že dám tak max 3 hvězdy a určitě nebudu v serii pokračovat.... Nicméně člověk míní a život mění a závěr knihy to vytáhl na hvězdu čtvrtou a nezbývá než přečíst další díl....

kallisto
07. dubna

Tuhle serii bud budete milovat, nebo bez zajmu odlozite.

zanzara
13. ledna

Pozor lidé!
Poté, která část - první nebo druhá - se vám víc líbí, davate najevo, zda patříte do Světla nebo do Tmy. Komu se obě časti libily stejně, a navíc žije v Praze - vše je také jasné: patří ke Jinkvizice...;)

Renyem88
31.12.2018

Po Noční hlídce, která mě bohužel moc nenadchla, přišlo milé překvapení. Příběhy mi přišly zajímavější, propracovanější...Už není vše tak jednoznačné, černobílé jako v prvním díle.

Charlie119
30.10.2018

Opravdu nic není jen černé nebo bílé.

petrulka
11.08.2018

Mnohem, mnohem lepší než první díl. Složená ze dvou částí, obě skvělé, navzájem se doplňují, proplétají s dílem prvním, mění se i pohled vyprávění (první osoba se třetí) během jednoho dílu. Trochu nezvyk, ale ničemu to nevadí.

postoran-CZ
12.04.2018

Ani druhá kniha série neztratila z lesku první knihy. Lukjaněnko dál rozvíjí svůj svět boje Světla a Tmy, boj Noční a Denní hlídky, boj dobra a zla. Ale co je vlastně dobro a co zlo?

arram
23.03.2018

Druhá kniha série Hlídky, které pro mě osobně byla slabší než první díl, ale přesto stále čtivá a zábavná. Tři příběhy, které se následně propojí dohromady, jsou napsány čtivě a ve stejném duchu jako kniha první.