veveropysk veveropysk komentáře u knih

Marie Terezie - Tajnosti císařských komnat Marie Terezie - Tajnosti císařských komnat Veronika Válková

Skvělá kniha, ve, které se člověk dozví i něco z historie.
S Vojtou to sice nakonec neskončilo happy endem, ale i to považuji za plus, protože o dopadlo zajímavěji než jsem očekávala.

24.07.2023 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Báječná kniha, divím se, že jsem nezačala číst Sherlocka Holmese dřív.
Četla jsem vlastně díky doporučení knih o Sherlocku Holmesovi od bývalého učitele angličtiny z Ameriky.

20.07.2023 5 z 5

Most duší Most duší Victoria Schwab

Možná trochu SPOILER
Kniha se mi líbila asi nejméně z celé série (ale i tak byla knížka napínavá a hezká ). Nesedělo mi totiž, že Cassidy nevěděla, že Lara téměř zemřela kvůli horečce i když jí to Lara v prvním díle řekla.

21.05.2023 5 z 5

Tunel kostí Tunel kostí Victoria Schwab

Kniha se mi líbila. Ale příběh Thomase byl smutný.

13.05.2023 5 z 5

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

Za mně moje nejoblíbenější kniha četla jsem ji už asi třikrát. Poprvé když jsem ji objevila v knihovně ve 3. třídě a nedávno jsem si ji vypůjčila znovu.
Ps: s podobností u Herryho Pottera nesouhlasím, ale to je jen můj názor.

03.03.2023 5 z 5

Matylda Matylda Roald Dahl

Přečetla jsem za den a kniha se mi mooc líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout až to muselo být pro ostatní vcelku otravné.

09.01.2023 5 z 5

Tily a knižní tuláci Tily a knižní tuláci Anna James

Kniha se mi velice líbila, byla napínavá. Doporučuji.

08.01.2023 5 z 5

Fiorella a hřbitov upírů Fiorella a hřbitov upírů Vlastimil Vondruška

Zase super pokračování a zajímavé rozuzlení.

02.12.2022 5 z 5

Fiorella a záhada mrtvého netopýra Fiorella a záhada mrtvého netopýra Vlastimil Vondruška

Zase skvělé pokračování.

21.10.2022 5 z 5

Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek Karel Čapek

Knížku jsem četla podruhé a velmi doporučuji.

05.10.2022

Fiorella a Bratrstvo křišťálu Fiorella a Bratrstvo křišťálu Vlastimil Vondruška

Velmi hezká knížka, když jsem se hodně začetla tak jsem nechtěla přestat ve čtení. Například dnes se mi ani nechtělo do školy, protože jsem byla zrovna na konci.

14.09.2022 5 z 5

Utajená obrazárna Utajená obrazárna Maryrose Wood

Skvělá knížka moc se mi líbila i když mi zabrala dost času dávám plný počet hvězdiček. Doporučuji.

12.08.2022 5 z 5

Superkrávy v ohrožení Superkrávy v ohrožení A. Audhild Solberg

Kniha se mi líbila i když to není zrovna můj oblíbený žánr.

19.07.2022 4 z 5

(SPOILER) Chápu, že se knížka někomu líbí. Já sama mám rada knížky HP, ale tohle mě zklamalo. Jednak zpracování ve formátu scénáře je nudné za druhé Albus je strašný syn jo, chápu snaží se zachránit Cedrika, ale snaží se otce schválně vyprovokovat a když potom co mu Albus řekne, že někdy nechce aby byl Harry jeho otec a on mu na to odpoví, že někdy nechce aby byl Albus jeho syn je ze všeho viněn Harry. Já nevím třeba jsem jen celou knížku špatně pochopila, ale tak od půlky mě to přestalo bavit takže nevím jak to dopadlo. Jestli vám přijde můj komentář nesmyslný klidně ho přeskočte. Přeju hezký den a krásně strávený čas u nějáké pěkné knížky. Veveropysk

14.06.2022 1 z 5

Záhada zamčeného kupé Záhada zamčeného kupé Robin Stevens

Další nádherný díl této série, už v půlce jsem tak trochu tušila kdo je vrah.

21.05.2022 5 z 5

Čaj s kapkou jedu Čaj s kapkou jedu Robin Stevens

Supr knížka

08.05.2022 5 z 5

Ďábelská zubařka Ďábelská zubařka David Walliams

Další krásná knížka od tohohle autora, ale bylo mi líto Alfieho když mu zubařka vytrhala všechny zuby a taky na konci :( Doporučuju.

22.04.2022 5 z 5

Dědečkův velký útěk Dědečkův velký útěk David Walliams

Další skvělá knížka Davida Walliamse.

17.04.2022 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celá série byla skvělá, nápad je úžasný.

14.04.2022 5 z 5

Skvělá knížka ale na konci mi bylo líto Brumbála. :(