Veve131 Veve131 komentáře u knih

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Vtipné jako předchozí díly.

27.02.2017 5 z 5

Rothschildova flaška Rothschildova flaška Petr Šabach

První polovina se mi líbila více. Celkově je to pěkná kniha a párkrát jsem se od srdce jsem se zasmála. Lehké oddychové čtení.

04.12.2016 4 z 5

K výšinám císařského trůnu K výšinám císařského trůnu Jan Bauer

Kniha se mi líbila. Zajímavé a poučné. Škoda, že se mi dostal do ruky jako první 3 díl. Určitě si přečtu další díly.

27.11.2016 5 z 5

Psychosomatický dotek motýla Psychosomatický dotek motýla Jarmila Klímová

Skvělá kniha! Pěkně napsané, vtipné, nutí nás zamyslet se sami nad sebou.

20.11.2016 5 z 5

Tvrdohlavý muž Tvrdohlavý muž Ondřej Horák

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem jedním dechem. Povídání pana Bernarda je velice zajímavé a nenudí, moc mu fandím.

08.11.2016

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Skvělá kniha! Na začátku mi chvilku trvalo než jsem pochopila o co jde. Velmi originální!

27.09.2016 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Moc nadšená jsem z knihy nebyla. Zdálo se mi to zdlouhavé, hlavní hrdinka mi nebyla od začátku sympatická...

21.06.2016 5 z 5

Oněgin byl Rusák Oněgin byl Rusák Irena Dousková

Skvělá kniha stejně jako první díl!

18.06.2016 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Další skvělá kniha od tohoto autora.

14.03.2016 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zajímavá kniha. Do poslední chvíle mi nebylo jasné kdo je vrah. Už mám připravenou Červenku.

17.02.2016 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Krásná oddychovka :-)

02.02.2016 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Candace Robb

Zajímavě popsaný život na dvoře krále Edvarda i celý život Alice. Kniha se mi líbila, stojí za přečtení.

02.08.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha byla super! Přečetla jsem ji za odpoledne, jen mě překvapil tak náhlý konec. Už se těším na další knihu od Kateřiny :-)

21.06.2015 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Kniha mě nezklamala. Petrusová je skvělá spisovatelka. Vtipně a zajímavě napsané. Už se těším na další její knihy.

19.06.2015 5 z 5

Naivní mrcha Naivní mrcha Jackie Collins

Kniha se mi moc líbila, Tato autorka mě nikdy nezklame.

07.06.2015 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Pěkné, vtipné. První díl se mi líbil víc.

31.03.2015 5 z 5

Zaříkávač nemocí Zaříkávač nemocí Jan Hnízdil

Skvělá kniha! Doporučovala bych všem jako povinnou četbu knih Mým marodům a Zaříkávač nemocí. Je to lepší než polykat prášky!

18.03.2015 5 z 5

Jakub a jeho pán Jakub a jeho pán Milan Kundera

Kniha se pěkně četla. Chtěla bych vidět hru naživo. Určitě to není moje poslední kniha od tohoto autora.

24.02.2015 5 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Deaver mě opět nezklamal. Napínavý příběh plný zvratů. Těším se na další jeho příběh.

05.02.2015 5 z 5

Ta druhá zapisovatelka Ta druhá zapisovatelka Suzanne Rindell

Kniha se mi dostala do ruky náhodou. Byla jsem mile překvapena. Kniha se četla lehce a děj měl spád. Určitě stojí za přečtení.

23.01.2015 5 z 5