Psychosomatický dotek motýla

Psychosomatický dotek motýla https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315441/mid_psychosomaticky-dotek-motyla-2us-315441.jpg 3 51 14

Psychosomatika není jen vědní obor, je to způsob myšlení, jak se díváme na svět a život kolem sebe. Pod úhlem tohoto pohledu byly napsány postřehy, úvahy, příběhy a zpovědi psychosomatické lékařky. Láska, sex, vztahy, manželství, sny a touhy jsou společným jmenovatelem 21 úvah, jež byly sepsány v průběhu posledních 7 let. S nadsázkou, láskou, humorem i sarkasmem autorka komentuje a popisuje základní životní témata, která se dotýkají každého z nás.... celý text

Ivaksa
11.12.2020 1 z 5

Na mne kniha valný dojem neudělala. Autorka jakoby v sobě nesla nějaké opovržení a postoj typu : Já vím všechno nejlépe. Její nelaskavý styl se mi jeví příliš tvrdým, vzhledem k tématu kterému se věnuje. O amatérismu literárním ani nemluvě.

Petraxxx
06.04.2020 5 z 5

Jen škoda, že byla tak krátká.

Martula107
02.04.2020 odpad!

Četla jsem hromadu knih s touhle tématikou a tahle knížka se mi nelíbila vůbec.. Vůbec mě to nebavilo.. Musela jsem se nutit k četbě :-)

zelena_zabicka
20.10.2019 2 z 5

Knihu mi půjčila kamarádka, avšak její nadšení s ní bohužel sdílet nemohu. Kniha je čtivá, tenká, dobře "odsýpá", ale po jejím přečtení jsem vlastně nabyla dojmu, že ani vlastně pořádně nevím, co jsem četla, co jsem si z toho měla vzít, jaké rady jsem tam měla najít... Nějak mi to zkrátka nesedlo, asi nejsem "cílovka", trochu víc mě zaujal text o postarších dámách v červených kloboucích, ale jinak - teď, po týdnu od přečtení - z toho nevím už téměř nic.

bosorka78
02.03.2019

Myslím že to je velmi zajímavá kniha,sdílím názor že všechny nemoci si způsobujeme sami,jen se s tím naučit pracovat :)

Dixinka
24.02.2019 3 z 5

čekala jsem víc, ale pár myšlenek se mi pod kůži vrylo.

renski33
03.06.2018 odpad!

Autorka je hnusná arogantní žena a stejně tak i bláboly v této knize.

adriane9
24.03.2018 3 z 5

Asi nejhorší zjištění je, že se tam jen tak nahodou v prostřed knihy najdete. Psychosomatie mě zaujala, má to něco do sebe.

Gabba99
11.08.2017 3 z 5

Kniha pro ty, kdo se seznamují s psychosomatikou, dobře a lehce se čte, ale za mě slabší než druhá kniha autorky, kde je princip této problematiky blíže rozebrán.

Janin
04.07.2017 4 z 5

Neskutečné,jak psychosomatika je schopna ovlivnit náš život a jak okolí a jeho názory ovlivňuji nás.

Jitulevrtule
11.05.2017 4 z 5

Příjemná kniha, rychle se čte. Napsaná tak akorát pro laiky. Plná inspirace k zamyšlení....

Aroucaria
12.12.2016 4 z 5

Celkem rázně napsané příběhy a postřehy ze všedních dnů psychosomatičky. Škoda jen, že je takových lékařů málo a bohužel jen přečíst knihu někdy nestačí. Každopádně úderný počin, ve kterém se asi každý najde.

Veve131
20.11.2016 5 z 5

Skvělá kniha! Pěkně napsané, vtipné, nutí nás zamyslet se sami nad sebou.

jarrmilla
17.10.2016 4 z 5

Vtipné, pravdivé, napsané tak, že člověk pochopí.Super.

psychologie filozofická beletrie psychosomatika

Jarmila Klímová
česká, 1968
2015  67%Proč (a jak) psychosomatika funguje?
2016  67%Psychosomatický dotek motýla
2020  64%Rakovina? Ne, děkuji!

Kniha Psychosomatický dotek motýla je v