Psychosomatický dotek motýla

Psychosomatika není jen vědní obor, je to způsob myšlení, jak se díváme na svět a život kolem sebe. Pod úhlem tohoto pohledu byly napsány postřehy, úvahy, příběhy a zpovědi psychosomatické lékařky. Láska, sex, vztahy, manželství, sny a touhy jsou společným jmenovatelem 21 úvah, jež byly sepsány v průběhu posledních 7 let. S nadsázkou, láskou, humorem i sarkasmem autorka komentuje a popisuje základní životní témata, která se dotýkají každého z nás....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315441/big_psychosomaticky-dotek-motyla-2us-315441.jpg 3.349

Kniha Psychosomatický dotek motýla

Ivaksa
11.12.2020

Na mne kniha valný dojem neudělala. Autorka jakoby v sobě nesla nějaké opovržení a postoj typu : Já vím všechno nejlépe. Její nelaskavý styl se mi jeví příliš tvrdým, vzhledem k tématu kterému se věnuje. O amatérismu literárním ani nemluvě.

Petraxxx
06.04.2020

Jen škoda, že byla tak krátká.

Martula107
02.04.2020odpad!

Četla jsem hromadu knih s touhle tématikou a tahle knížka se mi nelíbila vůbec.. Vůbec mě to nebavilo.. Musela jsem se nutit k četbě :-)

zelena_zabicka
20.10.2019

Knihu mi půjčila kamarádka, avšak její nadšení s ní bohužel sdílet nemohu. Kniha je čtivá, tenká, dobře "odsýpá", ale po jejím přečtení jsem vlastně nabyla dojmu, že ani vlastně pořádně nevím, co jsem četla, co jsem si z toho měla vzít, jaké rady jsem tam měla najít... Nějak mi to zkrátka nesedlo, asi nejsem "cílovka", trochu víc mě zaujal text o postarších dámách v červených kloboucích, ale jinak - teď, po týdnu od přečtení - z toho nevím už téměř nic.

bosorka78
02.03.2019

Myslím že to je velmi zajímavá kniha,sdílím názor že všechny nemoci si způsobujeme sami,jen se s tím naučit pracovat :)

Dixinka
24.02.2019

čekala jsem víc, ale pár myšlenek se mi pod kůži vrylo.

renski33
03.06.2018odpad!

Autorka je hnusná arogantní žena a stejně tak i bláboly v této knize.

adriane9
24.03.2018

Asi nejhorší zjištění je, že se tam jen tak nahodou v prostřed knihy najdete. Psychosomatie mě zaujala, má to něco do sebe.