Králova milenka přehled

Králova milenka https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117459/bmid_kralova-milenka-Zwb-117459.jpg 4 58 58

Romantický příběh ze 14. století o Alici Perrersové, milence anglického krále Edvarda III., přibližuje dramatické osudy ženy, která se z relativně prostých poměrů vyšvihla až na jednu z nejmocnějších žen anglického království. Poté co o mladou vdovu projeví zájem sám král, začíná další epizoda v jejím životě, plná vášnivých citů, bouřlivého štěstí, nástrah i strmých propadů. A jak Alicina hvězda stoupá, vzrůstá její moc, ale mohutní i řady jejích nepřátel...... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

The King's Mistress , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Králova milenka. Přihlašte se a napište ho.

xindl007
15.06.2017 4 z 5

Velmi zajímavá knížka. Autorka měla o Alici Perrersové jen velmi málo informací a přesto dokázala napsat velmi poutavý příběh. Není to červená knihovna, je to příběh tak, jak se mohl stát. A ženy v této době opravdu neměly moc na výběr..

ivulka15
06.02.2016 3 z 5

Knížka byla docela zajímavá,jenom se místy trochu táhla. Postava Alice mi občas lezla trochu na nervy ale pravda je,že asi neměla moc na vybranou.Další knihy této autorky vyhledávat nebudu.

Veve131
02.08.2015 5 z 5

Zajímavě popsaný život na dvoře krále Edvarda i celý život Alice. Kniha se mi líbila, stojí za přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Králova milenka v seznamech

v Právě čtených1x