Verresa Verresa komentáře u knih

Až ti budu nablízku Až ti budu nablízku Bianca Iosivoni

Tak tohle byla úžasná kniha. Přečtená během dvou dnů. Příběh se mi hodně líbil, byl zajímavý a herní svět mi není vůbec cizí. Rozhodně můžu doporučit.

24.09.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Zajímavý příběh, sice se to ze začátku trochu táhlo, ale pak se to rozjelo a začetla jsem se. Milý příběh, který neurazí ani nenadchne.

28.08.2023

Kdekoliv Kdekoliv Sarah Sprinz

Tak tohle byla opravdu výborná kniha, její předchozí knihy mám přečtené a díky tomu jsem věděla, že neslapnu vedle. Její styl psaní mě moc baví, kniha má super děj, nevleče se a užíváte si jak je popsána krajina a místa. Super odpočinkové čtení a doporučuju.

22.08.2023 5 z 5

S hlavou v oblacích S hlavou v oblacích Sarah Hogle

Z prvu jsem měla takový neblahý dojem, že jsem asi měla velké nároky, ale během několika kapitol jsem věděla, že to bude zase super čtení. Kniha je čtiva, milá, líbilo se mi vykreslení hrdinů a celkové krajiny a domu. Doporučuju na pohodové, slunečné odpoledne, kde vypnete a budete si užívat příběh.

17.07.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Nebyla to vůbec špatná kniha, ale přišlo mi to všechno hrozně moc uspěchané a takové nijaké, žádné velké zvraty, prostě nic. Snad další kniha bude jako ty předchozí.

05.07.2023 3 z 5

Paní jara Paní jara Leandra Sold (p)

Co na to prostě říct? Že je to pecka a hodně mile mě to překvapilo. Nejen zajímavá anotace, ale ta obálka je prostě skvostná. Přečetla jsem knihu během 3 dnů, tak moc jsem byla začtená. Děj plynul, byl zajímavý, čtivý a ubíhal, nebyly tam nudné pasáže a ke konci jsem čučela jak puk, že už další stránky nejsou. Jsem na Vesnu hodně zvědavá jak to bude dál. Moc se těším na další díl.

15.06.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Abych byla upřímná, myslela jsem si, že to bude nejslabší díl. Pak se to rozjelo takovým způsobem, že jsem nechápala co se děje. Hodně silné a děsivé čtení, protože když do toho vstoupíte a cítíte to, co prožívali oni, začnete se bát. Nedivím se, že jí to tak traumatizovalo. Knihu nešlo odložit, oba prožili svou bolet, ale navzájem si dokázali pomoct, žít dál. Miluju tuhle autorku, která jako jedna z mála mě vtáhne do knihy plné všemožných pocitů a můžu je prožívat s nimi.

09.06.2023 5 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Kniha za mnou a nemám ji za sebe co vytknout. Děj ubíhal velice rychle a to co všichni prožili bylo neskutečné. Je až k neuvěření jak člověk dokáže dát pocit hněvu, nenávisti, smutku a dalších do pozadí. Potlačit je aby se s nimi nemusel vůbec potýkat a řešit je. Poté co Callie začala dávat puzzle dohromady a zjistila jaká byla pravda, čím se tolik let trápila a bylo to k ničemu se rozhodla vše napravit. Celá kniha se mi moc líbila a nevadilo mi ani jak autorka často popisovala pocity. Nejen, že děj mě bavil, byl zajímavý, ale ta obálka je úžasná. Přečteno během dvou dnů. Pro romantické duše jako stvořené.

24.05.2023 5 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Tak ze začátku se mi to šíleně táhlo a čekala jsem jestli se chytnu nebo ne. Po cca 100 stranach jsem byla začtená, ale bylo to takové jednoduché. Spíš mě zarazil ten konec, takový sešup, honem to nějak dobře ukončit. Jako čtení to neurazí, ale rozhodně nenadchne. Má lepší knihy. Doporučuju jako oddechovku po náročné knize, která ve Vás pořád rezonuje.

15.05.2023 3 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

V tomto případě jsem měla trable se ze začátku začíst, ale pak to tedy byla jízda a já nemohla přestat číst. Někdy bych Naomi nafackovala, ale vše do sebe tak krásně zapadalo a jejich chování jsem věřila a určitě jsem knihu nečetla naposledy.

08.05.2023 5 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Jednoduché počteničko, kde člověk prostě vypne hlavu a užívá si zábavu. Zasměje se, protočí oči a říká si no to mě po*er. Doporučuju jako oddechovku, nic náročného, ale každého to bavit nebude.

03.05.2023 3 z 5

Tramvaj č. 1852 Tramvaj č. 1852 Edward Lee

Tak první polovina knihy se neskutečně táhla, bylo to takové nijaké a knihu jsem i párkrát odložila. Zlom nastal něco za půlkou, kdy to bylo zajímavější a více to ubíhalo. Kniha má hezkou a zajímavou obálku, ale děj mě moc nenadchnul.

18.04.2024 3 z 5

Proti pravidlům Proti pravidlům Kinga Litkowiec

Mně se kniha dost líbila, děj byl zajímavý i když předvídatelný. Celou sérii mám moc ráda, takže doporučuji.

16.02.2024 5 z 5

Spisovatel Spisovatel Lucie Salová

Tak jsem dočetla knihu spisovatel. Kniha se četla hezky, byla zajímavá a děj plynul, ale vadil mi styl psaní na který nejsem zvyklá a nemohla jsem se tak nějak pořádně začíst. A ten konec byl šup šup. Další knihu bych zkusila, jestli nastala změna.

27.01.2024 3 z 5

Všechno, co jsme ztratili Všechno, co jsme ztratili Jennifer Bright (p)

Tak byla jsem mile překvapena jak byla kniha čtivá a zajímavá. Téma bylo víc než zajímavé a podívat se na to z úhlu obou hrdinů bylo super. Knihu jsem si vyloženě užívala a nikam jsem nespěchala. Takové knihy mám nejradši a těším se na pokračování. S klidem v duši můžu doporučit ke čtení.

17.10.2023 4 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Byla to dost zajímavá kniha a ještě lepší téma. Celou knihu jsem přečetla za pár dní. Příběh jsem si užívala, vnímala ho plnými doušky a říkala si jaké to pro člověka muší být. Líbila se mi, takže uvidíme co další kniha.

10.10.2023 4 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Super oddechové čtení, nic náročného jen si užíváte pohodu. Nic velkého se tam nedělo, děj plynul hladce a dobře se to četlo.

08.10.2023 4 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Nebylo to vůbec špatné čtení, ale chyběla mi tam nějaká větší akce. Od začátku si padli do oka a šlo to jak na drátkách. Romantická kniha pro lehčí čtení, vtipné, ale nenadchne.

28.09.2023 3 z 5

Pořádný terno Pořádný terno Lauren Blakely

Skvělá kniha, za odpoledne má člověk knihu přečtenou a je nadmíru spokojený. Děj krásně plyne, bylo jasné kam to bude směřovat, ale vůbec mi to nevadilo. Oba jsem si oblíbila, dobře jsem se bavila a celá série je parádní. Lehké čtení při, kterém prostě vypnete a užíváte si knihu.

21.09.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Tak tohle byla neskutečně super kniha. Děj krásně plynul a dokonce jsem to přečetla během jednoho dne s úsměvem na tváři. Určitě doporučuju celou sérii k přečtení.

19.09.2023 5 z 5