veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Hra o duši Hra o duši Javier Castillo

Super thriller. Zaver neuveritelnej.

08.12.2023 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Dalsi paradni dil. 5*

06.12.2023 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Absolutně neotrely pribeh. Konec logicky malinko zadrhaval, ale jako celek husty čtení.

30.11.2023 5 z 5

Zabiják od Zelené řeky: Dvacetileté pátrání po nejaktivnějším vrahovi Ameriky Zabiják od Zelené řeky: Dvacetileté pátrání po nejaktivnějším vrahovi Ameriky Ann Rule

Strasny pribeh. Cenim autorku, ze pise o necem tak silenem, co se ji navic odehrávalo velmi blizko jejimu bydlisti.

26.11.2023 5 z 5

Naučte se investovat Naučte se investovat Daniel Gladiš

Nedivim se, ze knizka neni prilis doporucovana zacatecnikum (narozdil od stejne starych - nebo starsich - titulu, jako je treba Inteligentni investor nebo Teorie a praxe firemnich financi). Podle me jsou v knizce jen dva poly - sucha teorie, kterou se bez pokrocile znalosti ekonomie neprokouses, a na strane druhe tipy sice prakticke, lec zoufale zastarale. Vzhledem k tomu, ze je to jedna z mala puvodne ceskych knih o investovani, mela jsem očekávání trochu vyssi.

22.11.2023 3 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Na me uz vrstevnate vice, nez je zdravo - cetla jsem na etapy a na konci jsem uz byla trosku mimo z toho, kdo je kdo.

22.11.2023 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Jizda od zacatku do konce. A ze je ten konec ultra nepochopitelny.

19.11.2023 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

(SPOILER) Super pribeh, s rozlustenim, ktere je ve skutecnosti jednoduche. A jsem moc rada, ze Poe v prubehu knizky ztratil tu svou strasnou pomstychtivost. Moc se tesim na trojku.

11.11.2023 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Moje prvni kniha autora a hned to stoji za to. Zajimava zalezitost.

07.11.2023 5 z 5

Vinen či nevinen Vinen či nevinen Felix Francis

(SPOILER) Nejplossi francisovka, jakou jsem kdy cetla (a to jsem cetla vsechny). Autor by se za me mel drzet toho, co dostalo jeho otce jako autora dostihovych detektivek na vrchol - pomalu se odkryvajici pribeh, kde jsou vsechny postavy jasne, az na jednu, ktera se s utokem vuci hlavnimu hrdinovi vyjevi ke konci pribehu. A taky kone, zavodiste, sazkari a vubec dostihovy svet. Tady bylo vsechno hned jasne, dostihy se v knizce jen nedulezite mihly, a cele to působilo jako pomerne nepovedeny Grisham. A odhaleni z poslednich stranek tomu šťávu nedodalo.

07.11.2023 2 z 5

Na kopci Na kopci Jiří Březina

Uz chapu, proc jsem na ni v knihovne cekala pul roku. Zajimavy cteni.

27.10.2023 5 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Vlastne moc nevim, o co v příběhu slo. Cekala jsem na poslednich strankach nejake bourlive odhaleni, ale neprislo nic. Ale nemuzu autorce uprit genialni schopnost popsat beznadej a bezvychodnost byti, nebo krutost mezilidskych vztahu. To uz známe z jejich predchozich del (ze vzpominky na Vrany me mrazi dodnes, rok od precteni), takze Planata alespon me nic noveho nenabidla.

20.10.2023 2 z 5

Kam se poděla Kam se poděla Amber Garza

Zas tak napinavy thriller to teda nebyl. Ale tema je rozhodne zajimave.

12.10.2023 3 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Podle anotace by se melo jednat o uplne jinou knihu. Dej prekvapil, zaver taky, epilog teda mene.

08.10.2023 3 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Trosku jsem se ztracela v postavach a jejich svazcich, ale zdarne jsem pochopila zapletku i konec. Ale konec jsem teda necekala ani omylem. Prijemne prekvapeni ceske autorky, o ktere jsem az dosud neslysela.

07.10.2023 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Zacatek byl nabity, ale konec zoufale zdlouhavy.

01.10.2023 2 z 5

Digiděti Digiděti Jan Kršňák

Cekala jsem neco jako Hry, site a porno nebo Digitalni demence, uzpusobene ceskym realiim. Dostalo se mi more abstraktnich myslenek, ktere mohou znamenat cokoliv, vcetne energii proudici obema smery. Za me ne.

21.09.2023 1 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Super pribeh, ale na Lindu Castillo je toho mene nez obvykle.

14.09.2023 4 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

To byla naprosto nejsilnejsi knizka autorky, kterou jsem cetla.

14.09.2023 5 z 5

Démoni balkánské války (komiks) Démoni balkánské války (komiks) Zdeněk Ležák

Muj první komiks :) je to neuveritelne silny příběh, podany velmi jednoduchou formou.

13.09.2023 5 z 5