Věro Věro komentáře u knih

Pytel kostí Pytel kostí Stephen King

Moc pěkné čtení, ale škoda, že to má tak smutný konec.

18.11.2013 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Dobré - řekl bych, velmi dobré čtení.

04.11.2013 5 z 5

Drsné pobřeží Drsné pobřeží Peter Temple

Moc dobrá a velmi čtivá kniha. Postupně si čtenář spolu s protagonisty uvědomuje, že ne všechno je černobílé a lidi nelze rozdělovat pouze na dobré a špatné. Každý by se ale měl z těch špatných rozhodnutí poučit.

29.10.2013 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Tak si říkám, kde se v takové pěkné ženské berou tak hrůzostrašné představy? Lisa mě opět nezklamala a opět jsem se nevyspal. Od jejích knížek a ani od této se prostě nedá odejít!

21.10.2013 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Zdaleka to nebylo tak napínavé, jak se uvádí na obálce knihy.

18.10.2013 3 z 5

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Skvělá knížka s pravým anglickým humorem. Občas jsem se smál i nahlas.

04.10.2013 5 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Pěkné oddychové čtení.

25.09.2013 5 z 5

Pomalý valčík želviček Pomalý valčík želviček Katherine Pancol

Někdy mě ta naivita Josefíny až štvala :-), ale takoví lidé mezi námi asi i ve skutečnosti žijí. Moc hezky se to čte a kniha má výborný překlad.

23.09.2013 5 z 5

Sestry Sestry Danielle Steel

Moc hezká pohádka, kde zase jednou dobro porazilo zlo. Škoda, že ve skutečném životě je to obvykle naopak.

18.09.2013 4 z 5

Triptych Triptych Karin Slaughter

Už dlouho mě tak krásně nikdo nenapínal, jako tahle paní. Její schopnost udržet napětí až do konce je obdivuhodná!

17.09.2013 5 z 5

S hlavou v písku S hlavou v písku Táňa Kubátová

Kniha má sice podtitulek "román pro ženy", ale musí se líbit i mužům. A i když to není žádný horor, stejně se od ní nezvedneš, dokud ji nepřečteš!

10.09.2013 5 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Nebezpečná kniha!:-) Jak se jednou dáte do čtení, už Vás to nepustí. Já skončil ve tři ráno.

09.09.2013 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Pozor! Je to velmi nebezpečná kniha - nelze ji odložit, dokud ji nepřečteš! Supr napínavé čtení.

30.08.2013 5 z 5

Až nadejde čas Až nadejde čas Peter Høeg

No...oddychová četba to rozhodně nebyla, ale jinak moc dobré. Spousta námětů na přemýšlení...především o čase.

27.08.2013 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

"a s nešlechtickým heknutím se rázně vpochvil" ...no není to krásné? Už dlouho jsem se tak při čtení nebavil. Ten překlad se opravdu povedl.

31.07.2013 5 z 5

Kudlanky Kudlanky Jackie Collins

Odpočinkové čtení na dovču, u kterého nemusíš moc přemýšlet!

31.07.2013 3 z 5

Nebezpečí pravdy Nebezpečí pravdy Sidney Sheldon

Docela dobré čtení a výborný překlad. Po dlouhé době jsem dal přednost knize před spánkem.

26.07.2013 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Výborné čtení, u kterého člověk chtíc nechtíc, musí redigovat i vlastní postoj k životu.

19.07.2013 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Dobré čtení. I film se jim povedl!

15.07.2013 4 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Velice putavé čtení se silnou myšlenkou a životní moudrostí.

04.07.2013 5 z 5