Ver-ča Ver-ča komentáře u knih

Opět nemám slov :) V tomhle díle jsem si oblíbila postavu Severus black a Klofana.Líbí se mi ,jak se na konci knížky dozvíme odpovědi na otázky ,které jsme si po celou dobu čtení kladli :-) A mnoho dalšího...Už se těším na další díl co mě překvápí a čeká nového:)

23.01.2018 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tak to jsem nečekala že mě tadyta série začne bavit ;-) Harry Potter je to pro mě prožitek číst a představovat si jaký by to nejspíš bylo v Bradavicích:-) asi mám velkou představivost. :-)

05.01.2018 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nemám slov ,jak se mi to nádherně četlo :)Přečteno jedním dechem.Při čtení zapomínám ,co se kelom mě děje a věřte nebo ne :) Za mě je potřeba se vydat pomocí knih mimo realitu která je všude kolem nás.

31.12.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Co k tomu říct. Nádherný vánoční tři příběhy. Každý přiběh v knížce měl něco do sebe ale nejvís se my libil zasněžený expres. Doporučuji :)

23.12.2017 5 z 5

Kniha ,která mě překvapila už od začátku zajímavým příběhem a vtáhla mě do děje.
Sice jsem jako první viděla film ale jak to tak věčinou bývá kniha se mi líbila více.

11.10.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

kniha která mě dodala odvahu žít život na plný čáře a řekla mi užívej si života dokud můžeš :)

03.10.2017 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Po celou dobu čtení jsem se musela usmívat a měla jsem pocit ,jako by mi to vyprávěla kamarádka :) A co si z knihy odnesu ? Ať děláte cokoliv,nevzdávejte to,jednou to vyjít prostě musí :)

01.09.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

No nemám slov :) Kniha která mě naprosto okouzlila svým dějem a psím myšlením. Kniha která ve mě nechala spoustu pocitů a v některých částech jsem i potřebovala kapesník :) A na závěr je to kniha na kterou budu vzpomínat ještě nějakou dobu:) Doporučuji všem kteří mají radi psy :)

29.08.2017 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Od první poloviny knížky jsem nemohla přestat číst ale ta druhá polovina mě moc nenadchla:), ale jinak se my to četlo krásně. Během čtení jsem si oblíbila tajnýho agenta (Ethan Burke) protože kolik toho v knize dokázal to ani není v realném životě možný

21.08.2017 4 z 5

Čarovná Čarovná Alex Flinn

Skvělé pokračování po Netvorovi. Autorka skvěle dokázala vložit do příběhu příběh mořské víly. Stále věřím na pohádky a nestydim se za to :)

25.07.2017 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Tato knížka mě nenechala dlouhé noci usnout. Pořád jsem přemýšlela jestli se Kyle promění, nebo ne. Vím to, ale neprozradim :)

21.07.2017 5 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

No nemám slov. Nádherná knížka, která se četla jedním dechem. Doporučuji. Určitě si přečtu další díla.

17.07.2017 5 z 5

Posledná hviezda Posledná hviezda Rick Yancey

Tahle serie mě naprosto okouzlila. Během čtení jsem si oblíbila Evana Walkera a Cassi a ten konec,, to si děláte srandu "

15.07.2017 5 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Wau, co na to říct. Ani nevím, ale čtení jsem si užila stejně jako první díl. Těším se až si přečtu poslední díl a snad nezklame.

10.07.2017 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Kniha se mi krásně četla a není co dodat co by jí chybělo.

04.07.2017 5 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Kniha byla dobrá, ale mám smišený pocit z konce knihy.Chtěla by jsem vědět více informací o Atlasovi a o Atlantidě

22.06.2017 4 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Tuto knihu jsem si pořídila převážně díky obálce ale její obsah mě zaujal spíše na konci .Naprosto úžasný příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout .Nedokážu si představit nebrečet.

21.06.2017 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Skvělá knížka od prvního dne ,co jsem začala číst jsem se nemohla odtrhnout a konec knížky mě překvapil.

15.06.2017 5 z 5