Vendulik Vendulik komentáře u knih

Ted Bundy, vrah po mém boku Ted Bundy, vrah po mém boku Ann Rule

Mrazivé čtení

09.11.2023 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Od této autorky už jsem četla lepší knihy. Tady tato mi přišla, taková celá rozpracovaná a děj byl takový zmatený. Hlavní postavy nebyly moc vykreslené a byly nudné.

19.02.2022 2 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Mám moc rádá knihy ze sportovního prostředí a moc jsem se na ni těšila ale jsem z ní tak akorát zklamaná. V příběhu hlavní hrdinka moc nad sebou bloumala a hlavní hrdina se mi jeví jako takový nudný suchar.

17.02.2022 2 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Z této knihy mám smíšené pocity. Začátek příběhu byl prefektní, to jsem četla jedním dechem ale postupem času začal příběh upadat. V některých místek dokonce působí nerealisticky.
Námět knihy perfektní ale konec a prostředek knihy chtělo ještě malinko zapracovat. Konec více méně působí nudně. Čekala jsem, že se hlavní hrdinové rozejdou ale ono nic.

12.02.2022 3 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Kniha mě zklamala. Začátek příběhu běžel jako na drátkách ale někdy v polovině jsem na hlavní hrdinku začala chytat nervy, až jsem myslela, že knihu nedočtu.
Je to taková oddechová kniha.

07.02.2022 3 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

Moc pěkné napsaný příběh o Titanicu, očima malé holky. Nechybí na konci knihy taky fotografie a časová osa potopení lodi.
Obdivuji hlavní hrdinku jak vše zvládla a šla svým životem dál ale nikdy nezapoměla.

04.02.2022 3 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Pro mě kniha je zklamáním. Uvažovala jsem, jestli mám knihu odložit ale chtěla jsem vědět, jak dopadne příběh s Karen.
Kniha působí nudným dojem. Hlavní hrdina je předvidatelný .
A Celkově příběh působí takovým rozpracovaným dojem.

03.02.2022 2 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásný vývoj vztahu mezi dvěma hrdiny. Kniha mě velice čtivě napsaná ale v příběhu mj chybělo to pravé ořechové. Jo a do hlavního hrdiny jsem se zamilovala.

25.01.2022 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Taková horší oddechová kniha, která vás moc něpřekvapí. Celkový dojem z příběhu mám, že příběh mohl být více propracovány a působí taková nereálným dojmem. Konec byl taky moc pohádkově zakončený.
Kniha neurazí a na dovolenou idealní.

23.01.2022 3 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

Poslední díl mě zklamal. Jim je sympaťák ale Sissi mi přišla velice nudná osoba, jako málo vykreslená. A celkově příběh působil takový nedokončeným dojmem. Možná je to ale věc překladu.

20.01.2022 2 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Pro mě je kniha velkým zklamáním. Luca byl nudná postava a moc komlikovaná. Griffin jako hlavní hrdina je vyobrazený v příběhu velice dobře.
Od těchto dvou autorek už jsem četla lepší knihy. Námět příběhu je super ale kdyby se více zapracovalo na jeho zpracování, byla by kniha o mnoho lepší. Taky to asi bude věc překladu.
Vadilo mi taky velké množství chyb ve skladbě vět. Potom samotný příběh působí trhaně.

12.01.2022 1 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Kniha mě moc neoslovila, nakonec jsem jí odložila.

09.01.2022 1 z 5

Život udeří, kam se mu zachce Život udeří, kam se mu zachce Petra Hülsmann

Nedocteno. Knihy byla na můj vkus moc zdlouhavá a děj se strašně táhl. Škoda. Námět knihy je perfektní.

09.01.2022 odpad!

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Knihu jsem nakonec odložila. Moc zdlouhavé a celkově o ničem.

09.01.2022 odpad!

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Kniha byla nudná a moc pohádkově napsaná. Ze začátku se to zdálo velice dobré ale s přibývajícími stránkami jsem se začala do čtení nudit a nezachránil to ani konec samotného příběhu. Škoda první díl této série byl super.

27.12.2021 3 z 5

Dokonalá Dokonalá Cecelia Ahern

Kniha je bombastická. Skvělé zakončení. A není to jen kniha pro mládež.

Byla jsem jen překvapená kolik bylo nenávisti k lidem mezi sebou.

Hlavní hrdinka je sympatická a všechny postavy byly dobře vykreslené.

12.12.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Začatek se sám o sobě super ale v průběhu jsem se začala nudit a hodně mě rozčilovali hlavní postavy.
Příběh je dobře čtivě napsaný a rychle se čte. Skladba vět je taky super. Ale něco mi v knize chybělo.

09.12.2021 3 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Kniha je naprosto skvělá. Uchvátila mě její obálka a proto jsem si ji koupila.

Příběh je podobný od série Mony Kasten Začít znovu.

Kniha je nenáročná a velmi čtivě napsána.

01.12.2021 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Kniha mi přišla o malinko sladší. Příběh je čtivě napsaný a velice dobře se čte ale něco mi v něm chybělo.

Líbí se mi Alexa. Má suprově prorizlou pusu.

23.11.2021 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Kniha mě tedy moc neoslovila. Příběh byl nudný. Uvažovala jsem jestli nemám knihu odložit ale nakonec jsem ji dočetla. Závěr byl o něco lepší ale chybělo mi v příběhu více akce a napětí.

19.11.2021 2 z 5