Vendulik

ŠéfŠéfVi Keeland

Parádní kniha. Začátek byl sice takový zmatený ale postupně jsem se do příběhu tak zakousla, že jsem knihu musela dočíst na jeden zátah.

22.03.2021

Mengeleho děvčeMengeleho děvčeViola Stern Fischerová

Kniha mi doslova vyrazila dech. Krasně napsaný příběh. Hlavní hrdinka má můj velký obdiv. Jsem zhnusená co je schopno lidstvo provádět. Knihu bych zařadila do povinné četby na školách.

26.09.2018

Hořím pro tebeHořím pro tebeJ. T. Geissinger

Velice zábavné čtení, některé mě hodně bavilo. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny. Ale je to takový klasický příběh. Ona chudá a on bohatý zamilují se do sebe a je z toho láska až do konce života.

17.09.2021

SpolubydlícíSpolubydlícíBeth O’Leary

Za mě 5 hvězdiček. Parádně napsaná kniha. Hodně jsem se u ní bavila a smála.

15.11.2019

Černé lžiČerné lžiAlessandra Torre

Zajímavý příběh. Kniha se mi líbíla. Je velice čtivě napsaná a dobře se čte. Jsem zvědám, jestli bude další pokračování. Konce tomu napovídal.

19.08.2020

ZasvěceníZasvěceníLisa Jane Smith

Super kniha. Ještě možná lepší než úpíří deníky:D

14.02.2011

Denník Anny FrankovejDenník Anny FrankovejAnne Frank

Tuto knihu bych do školy zařadila jakou povinnou. Krásný příběh holčičky, která nakonec umřela v koncentračním táboru.

25.01.2017

Zachráníš mě ránoZachráníš mě ránoJoy Fielding

Tato kniha je pro mě velké zklamání. Děj nudný a zdlouhavý. Předem bylo jasné jak celý příběh dopadne.

08.06.2017

Vo dvojiciVo dvojiciNicholas Sparks

Opět autor nezklamal. Ze zezačátku byla kniha knížka velice nudná ale závěr byl famózní. Vivian tu jsem nesnáším a neskutečně mě vytáčela.

26.11.2017

Schindlerův seznamSchindlerův seznamThomas Michael Keneally

Kniha skvělá, jen jsem se ztrácela v počtech jmen v knize. Hodně mě tato kniha obohatila a klobouk dolů před pánem Oskarem.

02.09.2020

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Velice výborné počtenicko. A konečně kniha, kde si hlavní hrdina nechal svůj zlý charakter a nestal se z něj hodný tunta. Doporučuji všem k přečtení.

09.04.2021

Hluboká modř mořeHluboká modř mořeM. Lamballe (pseudonym)

Tato kniha předčila mé očekávání. Je prostě úžasná. Nemohla jsem knihu vůbec z ruk pustit a proto jsem ji přečetla na jeden zátah.

27.10.2021

Stínem políbenáStínem políbenáRichelle Mead

Tato knížka je jedna s nejlepších. Konečně se zde objevuje boj. A překvapila mě jak skončila.

08.04.2011

VyhořeláVyhořeláKristin Cast

Perfektní khiha. Můžů jen doporučit

01.08.2011

ZajetíZajetíLisa Jane Smith

Skvělá kniha:D doporučuji

04.10.2011

OdhaleníOdhaleníLisa Jane Smith

Skvěla kniha. Moc mě překvapila. Můžů jen doporučit. Je to úplně něco jiného, než upíří.

23.10.2011

R.U.R.R.U.R.Karel Čapek

Knižka průměrná. Moc se mi nelíbíla. Kdyby se tam objevilo více lásky tak mi se líbíla. Dilo bylo moc zkracené a měla jsem v tom zmatek.

24.01.2012

Tajemství upírůTajemství upírůLisa Jane Smith

Serie mě moc překvapila. Dobře jsem se bavila a tihle knížku jsem přečetla na jeden nádech. Snad další bude stejně dobrá.

16.02.2014

Povídej, co vidíšPovídej, co vidíšJoy Fielding

Velice dobrá kniha. Super dej a zápletka taky stojí za to. Za mě spokojenost.

11.09.2017

Spřízněná dušeSpřízněná dušeNicholas Sparks

Klasický příběh pana spisovatele. Kniha skončila velice pěkně. Doporučuji k přečtení.

18.12.2019

Hodnej klukHodnej klukElle Kennedy

Skvělá kniha. Konec ale mohl být malinko napínavější. Vtipné, romantické a velice čtivé.

17.07.2020

Dublin StreetDublin StreetSamantha Young

Kniha přečtená jedním dechem. Má všechno napětí, erotiku a taky romantiku. Parádní a strhující příběh.

25.11.2020

Honzíkova cestaHonzíkova cestaBohumil Říha

Tuto knihu jsem četla už strášně dávno jako dítě. A nedávno jsem se k ní vratila a předčítam jí synovi.

06.01.2021

Rytmus, já & MalychinRytmus, já & MalychinMariana Zapata

Parádní kniha. Moc jsem se bavila. Hlavní hrdinka mi byla velice sympatická a Saša taky. Akorát ten závěr mohl být malinko propracovanější.

16.01.2021

LovLovElle Kennedy

Kniha je čtiva, oddechová a vtipná. Summer mě hodně bavila ale něco mi k tomu příběhu chybělo. Bylo fajn si číst o postavách z první serie. Docela jsem se u knihy tak zasmala.

22.01.2021

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Dlouho jsem uvažovala, jakou recenzi k této knize napíšu. Je pro mě malinko zklamaním. První polovina knihy byla velice nudná, ale druhý čast knihy byla o něco lepší. Ale i tak je pro mě příběh průměrný a to nejen díky častým překlepům v knize, kdy věty potom nedávaly smysl.

11.06.2021

Šťastní lidé čtou a pijou kávuŠťastní lidé čtou a pijou kávuAgnès Martin-Lugand

Krásná kniha ale od příběhu jsem očekávala více a ten konec nebyl moc dobrý. Bavila jsem se bojem mezi hlavními hrdiny. Je to taková odpočinková kniha na dovolenou. Neurazí ale člověk na ní hned zapomene.

15.09.2021

Důvodné pochybnostiDůvodné pochybnostiW. G. (pseudonym)

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Začatek se sám o sobě super ale v průběhu jsem se začala nudit a hodně mě rozčilovali hlavní postavy.
Příběh je dobře čtivě napsaný a rychle se čte. Skladba vět je taky super. Ale něco mi v knize chybělo.

09.12.2021

SoubojSoubojLisa Jane Smith