Varjohukka Varjohukka komentáře u knih

Veselá kniha o malém krtkovi Veselá kniha o malém krtkovi Zdeněk Miler

Taková česká verze obrázkových příběhů Jaro, Léto, Podzim, Zima, Noc (Rotraut Susanne Berner), ale s krtečkem, který je dětmi velmi oblíbený.
Dcerka se ke knize neustále ráda vrací a vždy objeví něco nového.

18.08.2019 5 z 5

Kniholap Kniholap Helen Docherty

Strašně milá knížka s úžasnými ilustracemi.

07.07.2019 5 z 5

O vlkovi, který vypadl z knížky O vlkovi, který vypadl z knížky Thierry Robberecht

Pro mladší děti ideál - krátký a zábavný příběh, nádherné ilustrace. Dcerka (2 roky) nadšená.

05.04.2019 5 z 5

Drobeček Drobeček Nathalie Jomard

Vtipné a ze života. Pobavilo a kresba je taky super.

27.03.2019 5 z 5

O zebře, která nechtěla chodit do školy O zebře, která nechtěla chodit do školy Christine Beigel

Moc milý příběh, který děti milují.

15.03.2019 5 z 5

Bláznivý rok Pipy a Poma Bláznivý rok Pipy a Poma Sanae Uchida

Dcerka je z knihy nadšená, jen máme občas problém identifikovat některá zvířátka ;)

05.03.2019 4 z 5

Fajnová farma Fajnová farma kolektiv autorů

Zábava na několik hodin, dcerka nadšená.

19.02.2019 5 z 5

Lásk@ na prvý klik Lásk@ na prvý klik Rainbow Rowell

Četla jsem v angličtině. Příjemná oddechovka.

05.10.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tak tohle nebyl můj šálek kávy.
Z několika stran opěvovaná kniha, údajně plná humoru...ale asi mám jinou představu a autorův styl mi nesedl vůbec.

04.10.2018 2 z 5

Děsivé historky Děsivé historky Michael Dahl

Některé z příběhů mají velký potenciál. Docela ráda bych je viděla víc rozvedené. Za mě příjemné překvapení, i když se jedná o knihu hororů pro děti.
Ten, kdo měl rád Stopy hrůzy nebo Husí kůži, tak si jistě rád zavzpomíná.

01.10.2018 4 z 5

Minipohádky: Mášenka a tři medvědi Minipohádky: Mášenka a tři medvědi Natacha Rosenberg

Až na to, že část pohyblivých stránek je ve slovenštině, tak je to fajn kniha :)

24.09.2018 4 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Původně jsem chtěla dát jen 3*, ale za ten konec jednu * přidávám.

04.09.2018 4 z 5

Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den David Bez

Reálné fotky, vcelku zajímavé recepty.

28.08.2018 4 z 5

Peppa Pig - Co má Peppa ráda Peppa Pig - Co má Peppa ráda kolektiv autorů

Dcerka miluje Prasátko Peppu i tuto knížku.

27.08.2018 5 z 5

Pusinky pro velkého zlého vlka Pusinky pro velkého zlého vlka Jean Leroy

Knížka s prstovým maňáskem je super nápad. Dcerka se ze začátku vlka trošku bála (hlavně když se hýbal), ale teď už se nemůže dočkat té správné strany, kde dá vlkovi pusinky.

29.05.2018 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

V angličtině se mi kniha líbila o něco více, ale i česká verze má něco do sebe.

25.04.2018 4 z 5

Bon Jovi Bon Jovi Bryan Reesman

Nutnost pro každého fanouška skupiny :)

14.04.2018 5 z 5

Konečně kniha o této záhadě v češtině! (Pro mě vítaná změna po těch anglických.)
Poznámky/vysvětlivky pod čarou za mě velké plus. Vždy, když něco čtu, tak si kolikrát chci o něčem vyhledat později nějaké podrobnější informace, ale většinou pak zapomenu. Zde nebylo třeba nic dohledávat, autor dodal dostatečné množství údajů o všem.

26.03.2018 5 z 5

Malá máma Malá máma Lenka Sadvarová

Velmi trefné :)

17.03.2018 5 z 5

Nejtemnější kouty Nejtemnější kouty Kara Thomas

Pro mě velmi příjemné překvapení! Konec nečekaný, po delší době opět příběh, který mě chytl. Navíc se autorka inspirovala pravdivým případem, který již dlouho sleduji. Za mě spokojenost.

13.03.2018 5 z 5