Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223330/bmid_salaty-s-laskou-jak-pripravit-do-20-223330.jpg 3 9 4

Kolikrát jste v práci bezmyšlenkovitě snědli k obědu obloženou bagetu, těstoviny od večeře nebo instantní polévku? Obědy, které jíme za pracovním stolem, bývají často nepříliš chutné, poměrně drahé, nezdravé nebo stále stejné. David Bez, autor knihy s lákavými fotografiemi, je původem Ital. Zajímá se o to, co má na talíři, a ví, že jíme hlavně očima. V knize najdete 260 chutných a zdravých salátů - jeden na každý pracovní den v roce. Rozdělené jsou podle ročních období, na své si přijdou nejen ti, co jedí vše, ale i vegetariáni, vegani, nebo milovníci syrové (raw) stravy… David Bez říká: „Nebudu vás učit vařit - v knize jsou pouze kombinace surovin, z nichž jsem saláty připravoval a které jsem pak s chutí snědl." vegetariáni, vegani, nebo milovníci syrové (raw) stravy… David Bez říká: „Nebudu vás učit vařit - v knize jsou pouze kombinace surovin, z nichž jsem saláty připravoval a které jsem pak s chutí snědl."... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Salad Love

Leyla
16.06.2021 4 z 5

super šaláty, nielen zeleninové; ku každému receptu tip na verziu s mäsom, vegetariánska alebo vegánska alternatíva .. chutné kombinácie a aj po vizuálnej stránke pekne spracovaná kniha

pafčaodřeky
31.08.2018 4 z 5

Doporučuji pro vizuálně-výtvarně zaměřené jedince, kteří nepotřebují sáhodlouhé slovní popisy receptu, ale spíše inspiraci pro svoje uvolněné vaření.

Varjohukka
28.08.2018 4 z 5

Reálné fotky, vcelku zajímavé recepty.

J.books
06.07.2015 2 z 5

Nepěkné fotky, recepty které nelákají

saláty

2014  64%Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den
2016  73%Snídaně s láskou

Kniha Saláty s láskou - Jak připravit do 20 minut salát k lehkému obědu na každý pracovní den je v