O vlkovi, který vypadl z knížky

Bum! Z obrázkové knížky v přeplněné dětské knihovničce vypadne vlk. Je celý popletený a moc se bojí. Jak se zase dostane zpátky? Skáče z jedné pohádky do druhé, potkává v nich ovečky, princezny a dokonce i dinosaury… A mezitím kdesi hořce pláče holčička s červeným čepečkem, protože vlk z její pohádky se někde ztratil. Jak tenhle zmatek dopadne, to vám tady neprozradíme…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/350191/o-vlkovi-ktery-vypadl-z-knizky-dg1-350191.png 4.227

Le loup tombé du livre (2017)

Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Paseka

baja
14. listopadu

Knížka, na které jsem pochopila, že i knihy pro úplné prcky ( dcera 2 roky ji měla moc ráda) mohou opravdu bavit i dospělé. Hezké ilustrace a vtipný příběh.

syslomil

Nádherné vtipné ilustrace. Kdyby se kniha natáhla na 300 stránek, byla by to bomba i pro větší čtenáře :-)

rubyna

spoiler
--- ale ten je i v popisu knížky, tak co ---
Tyjo. Mile mě překvapil závěr. Spolčení polepšeného vlka s Karkulkou, to by jeden nečekal!
--- konec ---

knihamouder

Střeštěný příběh o vlkovi, který vypadl z knížky a nevěděl, kam se podít. Příběh je kratičký, pro mé malé posluchače tak akorát. Moc se nám líbily obrázky.

muchomurka
15.12.2017

Krásná knížka. Moc se mi líbí její ilustrace, některé by byly krásné i na plakát. Škoda jen, že je příběh tak krátký, autor se na něm mohl více vyřádit, téma je to skvělé. Ale i přesto jsem spokojená a nadšená. :)

bibi.r
11.11.2017

Za mě docela zklamání. Příběh začal skvěle, příjemně pokračoval a najednou... byl konec. Strašně rychle to skončilo aniž by tam byla pořádná zápletka. Prostě to ono chybělo.
Ilustrace skvělé.

HanKasp
15.10.2017

Zábavná kniha o přesunu jednoho vlka z knihy do knihy určená zejména menším dětem. Milé ilustrace.