Ulrika Ulrika komentáře u knih

Na hraně zákona Na hraně zákona Nora Roberts

Pěkně se to četlo. Oddechova harlekynka.

14.03.2022 5 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Jako předešlé knihy Di Fulvia i tento román mě dojal místy k slzám a přečetla jsem ho jedním dechem. Už aby vyšel autorovi další román:)

06.03.2022 5 z 5

Vězňova žena Vězňova žena Maggie Brookes

(SPOILER) Příběh o silnější mladé ženě jsem rozhodně nečetla, navíc se jednalo o reálnou postavu. Opravdu klobouk dolů nad odvahou mladé Izzy, která pro lásku je ochotná obětovat naprosto všechno. Rovněž je to příběh o silném přátelstvím a samozřejmě o krutých podmínkách v zajateckém táborě. Plný počet hvězd nedávám jen proto, že mi v knize chybělo v závěru informace, jak to dopadlo s Izzynou rodinou a zda se Ralph dostal v pořádku domů.

21.02.2022 4 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Dlouho jsem nic tak dojemného nečetla. Neskutečně krásný příběh o lidské odvaze a lásce v době tak nelidské. 5 hvězdiček je málo. Slzy mi tekly proudem..

08.11.2021 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Jako vždy mě kniha od L. Howard pohltila a přečetla sem ji jedním dechem. Napínavé, romantické čtení na podzimní sichravy večer.

27.09.2021 5 z 5

Zachráněné dopisy Zachráněné dopisy Sandra Brown

U nás možná nová kniha, ale jinak je originál původně dosst starýý, čemuž odpovídá i námět knihy. Toto je jen klasická červená knihovna, které se dříve S. B. s úspěchem věnovala, než začala psát akčnější romány s romantickou zápletkou za což jsem opravdu vděčná. Tato rovina ji sedí více a já se těším až u nás vyjde skutečně nějaká Sandřina novinka a ne vydání její staré romamce. To už je úplně jiná S. B. nic proti:)

25.08.2021 2 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Druhý díl byl mnohem lepší a napinavejsi. Děj měl neuvěřitelný spád. Závěr byl teda..No pořádně jsem si pobrečela. Prostě citlivka no:(

19.08.2021 4 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Trochu pomalejší rozjezd o to lepší a napinavejsi závěr! Hned jdu na pokračování

12.08.2021 4 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Moc krásné. Příběh o pevném přátelství žen a boji s předsudky. Knihu radím rozhodně do top 5 od Jojo M.

05.08.2021 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Velmi čtive napsané, ale občas trochu naivní a nerealisticke.

13.06.2021 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Těžko se do knihy začíná..a musím přiznat, že jsem občas preskakovala. Psychologický román, ale thriller určitě ne.

05.06.2021 3 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

(SPOILER) Nádherný příběh plný odhodlání a lásky až za hrob. Autor opravdu bravurně umí popisovat detaily. Také musím přiznat, že už mě romantické knihy asi ničím nepřekvapí a od začátku jsem tušila, že odluka Bena a Rachel je jiné podoby než autor naznačoval, takže jsem četla jedním dechem, abych si stejně na konci pobrečela, i když jsem celou dobu tušila, jaké bude rozuzlení. Doporučuji a jdu si stáhnout film, abych se podívala, jak to scénáristé upravili:) Navíc Kate Winslet mám fakt ráda.

18.05.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Myslím, že si kniha zaslouží vyšší hodnocení, než ji zde čtenáři, spíše čtenářky dávají. Já jsem o knize uz dřív slyšela, ale dostala jsem se k ní až teď a musím říct, že mě strhla. Přečteno ani ne za 24 hodin a kdo je vrah jsem dlouho netušila. Výborný thriller.

16.05.2021 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Musím říct, že poslední díl se opravdu četl sám. Svižný dej, stále se něco dělo. No a na závěr happiend:)

14.05.2021 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Knihu jsem přečetla během necelých dvou dní. Moc pěkně napsané. Pohádkové.

26.04.2021 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Opět klobouk dolů před skvělým vyústěním a konečnou zápletkou. S. J. M. opět nezklamala. Ano kniha, má několik pasáží, které bych osobně vynechala, ale jako celek musím říct, že pro mě zatím nejlepší díl ze série.

20.04.2021 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Musím souhlasit, že každý díl je lepší a lepší a to napětí mezi Jeřábem a Aelin :) Skvěle vystupňovaný děj s překvapivým odhalením. Skvělé.

14.03.2021 5 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Překvapivý konec, ale příběh trochu zdlouhavý.

31.01.2021 4 z 5

Tajemství italské vily Tajemství italské vily Caroline Montague

Krásný a dojemný příběh. Doufám, že autorka nezůstane jen u své prvotiny a dočkáme se od ní další knihy.

03.01.2021 5 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Sandra opět nezklamala, ale napsala už povedenějsi knihy. Mužskou hlavní postavu jsem úplně nemusela.

30.12.2020 4 z 5