Týnušxxx Týnušxxx komentáře u knih

Reset Reset Amy Tintera

První polovina knihy, která se odehrávala v KLEZu byla naprosto skvělá - akční, originální, zajímavá, bylo to něco nového a neokoukaného. Od té doby, co své resetí zadky vyvlekly z KLEZu to ale přestalo být zajímavé. Zvrtlo se to v nudnou romantickou story.
Škoda, protože reseti byli naprosto skvělý a originální nápad!!!

25.07.2015 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Kniha měla opravdu zajímavý námět, ale nelíbilo se mi její zpracování. Bylo to psáno takovým až moc jednoduchým stylem a celé se to motalo okolo lásky dvou teenagerů.
Neustále jsem čekala na nějaký zvrat děje, něco co mi vyrazí dech a ono nic.
Každopádně když si to přečtete asi nic nezkazíte, za dvě hodinky to v pohodě přelouskáte.

16.07.2015 2 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Od knihy jsem čekala trochu více. Celkově mi přišlo, že se to zaobíralo až moc jednotlivými vztahy mezi lidmi.
Ale musím autorku pochválit. Zombie knihy mě moc nebaví, ale tady mi to nijak nevadilo.

15.07.2015 3 z 5

Neznámá pravidla Neznámá pravidla David Morrell

Začátek mě příliš nebavil, pak se to celé ale pořádně rozjelo a knihu jsem nemohla odložit. I přes to, že jsem nečetla předchozí díl (musím rozhodně napravit) jsem se v knize pěkně orientovala a neztrácela se.

13.07.2015 4 z 5

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Máchu moc nemusím, ale obdivuji jeho schopnosti něco takového vytvořit. Za to Erben je můj oblíbený klasický spisovatel, většinu básní z jeho Kytice znám nazpaměť.
Tuto knihu najdete i u mě v bazaru :-)

09.07.2015 4 z 5

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

První polovina knihy podle mě zbytečně zdlouhavá a nudná, v té druhé se to ale pěkně rozjelo. Podle mě kniha jako dělaná pro milovníky Percyho Jacksona :-)

07.07.2015 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Moc pěkná a čtivá kniha, na můj vkus trochu moc předvídatelná :-)

07.07.2015 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Od této knihy jsem čekala podle toho Hra, která zabíjí trochu něco jiného. Nevím proč, ale představovala jsem si, že život postavičky a hráče bude nějakým způsobem propojen, když se stane něco hráči, stane se to i postavičce a obráceně :D
Ale tahle verze se mi líbila asi i více. Hra mě naprosto pohltila, chtěla jsem být její součástí. Jednou při čištění zubů jsem se dokonce přistihla, jak přemýšlím o tom, jakou postavičku bych si vybrala, a jak bych se zachovala v té a té situaci.
Autorka odvedla naprosto úžasnou práci!!! :-)

02.07.2015 5 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Napínavé, děsivé, čtivé, vtipné,... našla jsem zde vše, co mám ráda, takže jednoznačně pět hvězdiček :-)

30.06.2015 5 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Počáteční románek mě moc nebral, ale pak se to celkem slušně rozjelo a konec mě celkem překvapil. Kniha byla čtivá, místy i vtipná.
Rozhodně zajímavá volba nadpřirozené bytosti, stokrát originálnější než nějací upíři a jim podobní.

26.06.2015 4 z 5

Já, Monstrum Já, Monstrum Dan Wells

Čtivé, poutavé, děsivé,...prostě skvělé! Líbilo se mi to o dost více než první díl, dokonce jsem tu zkousla i toho démona a dávám plné hodnocení :-)

23.06.2015 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Ke knížce jsem se dostala skrze seriál a upřímně, tohle je asi jediná kniha, u které mohu bez výčitek prohlásit, že seriálové zpracování je lepší. Nebýt seriálu nejspíš bych spousty věcí v knize nepochopila. Další věc, která mě vytočila bylo, že svůj pohádkový příběh zde měla jenom Sněhurka. Kam zmizeli ostatní? Bez Rampelníkova příběhů, který je podle mě jednoznačně nejlepší, to bylo takové zvláštní.

20.06.2015 2 z 5

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Naprosto skvělá kniha!! Děj rychle plynul, kniha se mi opravdu moc líbila, i když je naprostl jiná než předchozí díl. Vaughn je naprosto boží postava, zbožňuju ho!!! :D

08.06.2015 5 z 5

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

Opět jako předchozí díly - napínavé, úžasné, děsivé. Hvězdičku autorce strhávám za ten příšerný konec! :D
Bylo to až moc optimistické, všichni přežili, všichni se našli,... Aspoň někdo mohl umřít a nenajít se :D

06.06.2015 4 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Rozhodně lepší než první díl!

02.06.2015 5 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Zpúsob psaní byl takový obyčejný, dětský.
Příběh sám o sobě byl velmi dobrý :-)

02.06.2015 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Smutný příběh s velmi překvapivým koncem. Rozhodně doporučuji!

02.06.2015 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Takovýto žánr moc nemusím, ale anotace mě upoutala. Rozhodně to byla příjemná změna od všech těch hororů.
Podruhé bych si ji ale asi nepřečetla.
Fajn oddychovka :-)

02.06.2015 4 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Knížka byla čtivá, ale často jsem se v ději ztrácela. Rozhodně bylo ale zajímavé sledovat Tobiasův vývoj z ustrašeného týraného chlapce ve svalnatého kočičáka :-)

02.06.2015 3 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Skvělé jako předchozí díl :-)
Začínám mít Warnera čím dál raději!

02.06.2015 5 z 5