Neznámá pravidla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý thriller, ve kterém klasik žánru svým příznivcům opět namíchal dramatický koktejl plný napětí a strachu. Frank Balenger, hrdina známý z předchozího románu Nebezpečná minulost, je spolu se svou přítelkyní Amandou pozván na schůzku Manhattanského historického klubu, který ukládá do časových schránek vzkazy pro budoucí generace. Frank se probouzí se ztrátou paměti v parku a Amanda je nezvěstná. Frank okamžitě žádá o pomoc policii. Na jiném místě v záhadném domě, se probere Amanda spolu s několika dalšími účastníky semináře, kteří všichni přežili extrémní životní situaci, z níž se dostali díky pomocí svých výjimečných vlastností a schopností. Postupně zjišťují, že nebyli vybráni náhodně, že jsou obětí geniálního psychopata, který svět počítačových her převedl do reálného života a oni jsou pouhými figurkami v jeho patologické hře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15503/neznama-pravidla-15503.jpg 4.2103
Série

Frank Balenger 2.

Žánr
Literatura světová, Horory
Vydáno, Alpress
Orig. název

Scavenger, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Neznámá pravidla

Přidat komentář
Limetkasknihou
09.10.2020

Neznáma pravidla byly založení na dobrým ději ale strašně se to vleklo, a vlastně se to vleklo celou kniho :( ale jinak mě děj bavil jen bych asi trošku něco udělala jinak...

Jendis573
02.08.2019

David Morrell napsal mnoho skvělých knih, ale tato k nim bohužel nepatří. Nějak se mi nepodařilo soucítit s Frankem Balengerem, ačkoli v Nebezpečné minulosti to problém nebyl. Logické chyby v poslední čtvrtině knihy, nelogického chování postav a hlavně nereálnost celého příběhu řadí tuto knihu mezi ty slabší.
I přesto, že je děj popsán svižným tempem, který upoutá svou čtivostí.


anája
26.01.2019odpad!

Asi nebudu fanynka tohoto autora, ten začátek mě zaujal, ale dál mě už kniha nebavila, hlas který vám říká co máte dělat a děj jak z akčního filmu, musela jsem odložit.

DeKo1996
02.09.2018

Tohle byla první kniha,kterou jsem od tohoto autora četla a pane bože.. To bylo něco úžasného. Když jsem se začetla, tak jsem nemohla přestat. Úžasný nápad.. Určitě se k ní jednou vrátím..

sgjoli
14.04.2018

Pokud vás však láká oddechová, odpočinková kniha s notnou dávkou napětí, možná by vás tato kniha mohla bavit. O to víc, jste-li příznivcem akčních příběhů o přežití. Jedná se o svižně napsaný román, kde se autorovi podařilo vytvořit užasnou tajemnou atmosféru, která vás velmi rychle vtáhne do děje.

Tato kniha byla v porovnání s prvním dílem série o trochu slabší, měla své mouchy, ale vcelku jsem byla spokojená. Snad jedinou výtkou by bylo to, že se jedné postavě stanou krátce po sobě dvě tak hrozné události. To se mi zdá trochu přitažené za vlasy. Ale jinak jsem si knihu užila.

mikryn
31.01.2018

Příběhu nic vytknout, ale připadal jsem si jako při sledování amerického filmu s akčním hrdinou. A to mě dvakrát nebere.

hana4834
18.01.2018

naprosto skvělé pokračování asi nejlepší série s Frank Balenger

Kerberos
01.07.2017

Skvělé pokračování.

1