Týnušxxx Týnušxxx komentáře u knih

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Nebýt toho trapně přeslazeného konce, mohlo se jednat o skvělou knihu...

29.10.2017 3 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Už delší dobu si marně hledá cestu k severské literatuře.
Když jsem na Tekutém písku uviděla označení „NEJLEPŠÍ ŠVÉDSKÁ KRIMI ROKU 2016", řekla jsem si, že to by mohla být konečně ona! Kniha, která mi otevře bránu do drsného světa autorů z chladnějších krajin. No, bohužel, neotevřela... možná ji spíše ještě o trochu více přivřela.

26.08.2017 2 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Nečekala bych, že po skvělém prvním dílu přijde tak dobré pokračování, které předchozí knihu možná i předčilo....

30.12.2016 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

George Martin dle mého názoru přidal zbytečně moc nových postav (nejspíš proto, aby měl pak koho zabíjet) a dějových linek, ale proč ne...
Pro mě sice zatím nejslabší díl, ale i tak je to naprosto skvělé dílo!

21.02.2016 3 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Celkově jsem s knihou byla spokojená, i když se tu jedná o takovou tu školní romanci, kterou opravdu nemusím, tak je tady podána tak nějak jinak.
Myslím, že pro všechny fanoušky knih Johna Greena je kniha opravdu jako dělaná.

20.12.2015 4 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Báječná kniha!
Vesmírná tématika mě sice moc nebaví, ale tohle bylo opravdu skvělé! Originální, všechno promyšlené do nejmenších detailů a hlavně zde figuruje velmi sympatický a vtipný hlavní hrdina.

05.12.2015 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Naprosto geniální kniha!

31.10.2015 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Jako první jsem tedy viděla seriál, který se mi velmi líbil a vzhledem k tomu, že nějakou dobu potrvá, než vyjde šestá série, tak jsem se rozhodla si tu dobu zkrátit čtením.
Kniha byla skvělá (stejně jako seriál, který by natočen do detailů podle knihy). Martin vytvořil naprosto úžasný svět a pro mě je to Pan spisovatel.

12.09.2015 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Páni! Tak takový konec jsem nečekala, myslím, že to nikdo čekat nemohl.
Napínavé, čtivé, plné zvratů... rozhodně doporučuji :)

25.08.2015 4 z 5

Naprieč vesmírom Naprieč vesmírom Beth Revis

Pěkná kniha, všechno bylo do detailů promyšlené, napínavé, zajímavé.
Bylo zajímavé sledovat ty pokusy na lidech... :)

25.08.2015 4 z 5

Smrtící chaos Smrtící chaos Matt Dickinson

Od knihy jsem tedy očekávala opravdu něco jiného, ale byla jsem vcelku příjemně překvapena. Když jsem ze začátku viděla, kolik postav se v knize objevuje, byla jsem zděšena, co jsem si to vlastně koupila. Opravdu nemám ráda knihy se spoustou hrdinů.
Tady se to ale dalo skousnout, vzhledem k tomu, jak to bylo čtivé a všechno pěkně propojené.

09.08.2015 3 z 5

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Tento díl mi přišel z celé série takový nejakčnější a nejzajímavější, i přes jisté nedostatky (věk Mii mi nějak neseděl,...) se mi kniha opravdu líbila.

09.08.2015 5 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Sériový vrah, který dokáže cestovat časem, je opravdu úžasný námět, ale podle mého zvláštně napsaný. Místy jsem se ztrácela, nebo se nudila.
Nevím no, čekala jsem od knihy rozhodně více.
Musím ale pochválit autorku za pěkně popsané brutální scény.

08.08.2015 3 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Knížka celkem pěkná, až na to malé love story, to mě moc nebavilo.
Upřímně si nedokážu představit, o čem by měli být další díly.

02.08.2015 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Úžasná série, konec knihy se dal sice tak trochu očekávat, ale díky tomu, že kniha byla opravdu čtivá a zábavná, mi to nijak moc nevadilo.
Neuvěřitelně jsem si v tomto díle oblíbila Romana, a to jsem ho opravdu neměla ráda.

29.07.2015 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

U většiny knih mi přijde, že první díl je nejlepší, a pak to je čím dál tím horší. U této série mi to přijde přesně naopak. Kéž bych byla sukubou!

27.07.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha byla opravdu oddechové a příjemné čtení. Rozhodně mnohem zajímavější, napínavější a akčnější než předchozí díl! Posledních asi třicet stran plných zvratů jsem opravdu hltala.

25.07.2015 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Opravdu zajímavý a emotivní příběh. Musím přiznat, že místy už mě to přestávalo bavit, jak už vypadala Christiana fajn, a pak do toho najednou zase spadla.
To k tomu ale samozřejmě patří, takže bych si vlastně asi neměla stěžovat.
Tohle by měla být povinná četba ( učitelé by se asi nesmířili s takovou dávkou sprostých slov a raději nás budou nutit číst Babičku a Máj - jen ať drogy žijou dál )!
Je to opravdu odstrašující případ a spousty lidem by rozhodně otevřel oči.

Trápení Trápení Richelle Mead

Něco nového - originálního, zajímavého, vtipného. Do série jsem se zamilovala.

Žár Žár Richelle Mead

Miluji tuto sérii!!!!! Najdete tu romantiku, nadpřirozeno, zasmějete se u toho,... a rozhodně se tu najde více erotických scén než v Padesáti odstínech šedi :D
Naprosto nechápu lidi, kteří ji srovnávají s Vampýrskou akademií. Sama jsem ji nečetla, ale je mi jasné, že je to naprosto o něčem jiném, nemůžete očekávat, že se autorka bude držet neustále toho samého.
Tenhle díl patří mezi mé oblíbené. Georgiin humor je naprosto bombastický!

25.07.2015 5 z 5