Týnušxxx Týnušxxx komentáře u knih

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Moc se mi líbil styl psaní autorky. Je to něco nového a zajímavého. Moc se mi kniha líbila! :-)

Zpověď Kateřiny Medicejské Zpověď Kateřiny Medicejské C. W. Gortner

Moc pěkná a smutná kniha, která se kouká na nenáviděnou francouzskou panovnici z trochu jiného úhlu :-)

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Naprosto perfektní, čtivé, děsivé, napínavé,... :-)

02.06.2015 5 z 5

Kniha mě nebavila, dokonce jsem ji ani nedočetla :/ Prostě obrovské zklamání :-(

02.06.2015 2 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Na to, že kniha je o hrůzách první světové války a španělské chřipce, autorka to napsala dost nenáročně. Myslím, že takovéto téma by se dalo více rozvinout. :-)
Každopádně kniha byla čtivá a zajímavá. Nejsem moc na duchařské knihy, ale tahle se mi celkem líbila.

02.06.2015 4 z 5

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Nechápu, jak jsem tak úžasnou knihu mohla vyhrabat v Levných knihách za 50 KČ!! :O
Tahle kniha se vážně povedla! :-)

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Originální a čtivá kniha :-)

Strach v hrsti prachu Strach v hrsti prachu John Ives

Kniha se mi moc líbila. Bylo to opravdu zajímavé :-)

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Nejlepší kniha všech dob!!! Vtipná, děsivá, napínavá, čtivá... prostě perfektní!

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Kniha pro mě byla velkým zklamáním. Čekala jsem, že ķniha bude psána z pohledu hlavního hrdiny. Ano, všechny ty věci byly hrozné, ale takhle mě to nezasáhlo tak, jak mělo.

31.05.2015 3 z 5

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Kniha se mi líbila, ale celkem mě zklamala. Doporučení Kinga mě asi moc nažhavilo. Čekala jsem něco trošičku brutálnějšího, ale i tak kniha byla povedená. Moc se mi líbila propracovanost postav.

31.05.2015 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Rozhodné originální nápad. Na můj vkus až přehnaně moc postav, ale aspoň si každý najde svého favorita. Kniha byla vážně skvělá! :-)

31.05.2015 4 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Kniha se mi velmi líbila, obzvláště hlavní postava mě opravdu nadchla. Jediné, co bych vytkla, je postava démona. Nemohl to být prostě "normální" člověk? Moc se těším na další díl! :-)

31.05.2015 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Mě se kniha moc líbila, obzvláště vzpomínání babičky. Konec mě opravdu dost překvapil, od začátku mi bylo jasné, jak se Sage rozhodne, ale tohle jsem vážně nečekala...